DOGGblogg

Tlapky psů potřebují péči. V zimě i létě

Téma hygieny a péče o tlapky psů vás na sociálních sítích zaujalo, a proto jsme se rozhodli, že se mu budeme věnovat o něco podrobněji. Zvláště teď v zimě je to velice aktuální, protože tlapky psů musí bojovat s mrazem a agresivní posypovou solí. Kůže na tlapkách si ovšem zaslouží péči i v jiných ročních obdobích. Třeba i v létě, obzvláště po dlouhých výletech. V našem dnešním článku vám ukážeme i námi vyzkoušené kosmetické pomocníky, které starostlivost o tlapky usnadňují anebo zlepšují její výsledky.

1. Ecopets Balzám na tlapky a čenich

Tohle je ten nejlepší krém na tlapky a čumáček pro vašeho psa! Česká manufaktura Ecopets přichází se 100% přírodním, luxusním balzámem. Jemné přírodní složení bez přidaných chemikálií či parfemací intenzivně vyživuje, zatímco zklidňuje a brání před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je vítr, prudké slunce či mráz.

ZJISTIT VÍCE

2. Dokonalá Láska 31 Balzám na tlapky a čenich

Dokonalá Láska 31 Balzám na tlapky

Luxusní bylinný ochranný balzám pro aplikaci na zrohovatělou a namáhanou kůži tlapek a na suché čumáčky. Krémovitě pastovitá směs olejů chrání a ošetřuje kůži tlapek a čumáčků před vlivy nepříznivého venkovního prostředí. Ideální v zimě i v létě. Lze použít jako ochranu a prevenci poškození polštářků při procházce, také na ošetření (po řádném umytí) podrážděných tlapek zimou a vlhkem.

ZJISTIT VÍCE

3. Biogance Čisticí a pečující sprej na tlapky

Biogance Čisticí a pečující sprej na tlapky je vhodný pro každodenní péči, ať je horko nebo zima, a při vysoké námaze. Obsahuje síran zinečnatý a ovocné kyseliny, které příznivě působí na kondici tlapek psů. Allantoin pomáhá při hojení odřenin a hydratuje polštářky tlapek. Vhodný pro psy, štěňata a kočky.

ZJISTIT VÍCE

Napsat komentář