DOGGblogg

4 nejlepší vychytávky na posílení imunity u psa

Jak posílit imunitu vašeho psa? Začněte u sebe. Poskytněte vašemu psovi takové prostředí, ve kterém se bude cítit komfortně a bezpečně. Stejně jako u nás páníčků, i psy stres oslabuje, a proto si dejte záležet na tom, aby byl váš pes v pohodě. Dopřávejte mu pravidelné procházky a kontakt s ostatními psy. Hrajte si s ním a dejte mu najevo, že je pro vás stejně tak důležitý, jako vy pro něj.

I když se na tohle všechno zaměříte, občas nastanou situace, kdy to chce něco víc. Může to být při stresových situacích, nemoci, dlouhé zimě, zvýšené fyzické zátěži nebo kdykoliv jindy, kdy něco ohrožuje zdraví vašeho psa. Péči o psy se věnujeme už docela dlouho a na to, jak posílit imunitní systém psa, se nás ptáte docela často. Proto jsme se rozhodli sepsat naše ověřené vychytávky.

Pamatujte na to, že žádná bylinka ani medikament nejsou samospásné. To, jak obecně pečujete o vašeho psa, se vždycky dřív nebo později projeví na jeho kondici. Dopřejte vašemu mazlíkovi i kvalitní jídlo a pamlsky. Budete si jistí, že pro jeho zdraví děláte maximum.

1. Zázračná hlíva ústřičná

Sirup Zdraví

Hlíva ústřičná je díky obsahu přírodního imunostimulátoru beta glukanu neobyčejně účinná. Je vhodná pro všechny zvířata včetně psů a koček. Sirup příznivě působí na posílení imunitního systému, je vhodný po opakovaných infekčních onemocněních, jako podpora hojení ran a v období zvýšené psychické a fyzické zátěže.

VÍCE…

2. Tonic pro starší a oslabené psy

Senior Hound Tonic pro psy na klouby a dodání energie

Tonic Senior dodá energii každému staršímu nebo oslabenému psovi. Koncentrovaný bylinný Tonic vyživuje klouby a vazy psů a podporuje správnou funkci pohybového aparátu psa. Speciální složení starším psům dodává novou energii, detoxikuje a čistí krev, podporuje krevní oběh a oslabené svalstvo.

VÍCE…

3. Na imunitu a zdravá játra

Alavis Sanicell Podpora imunity a regenerace jater

Alavis Sanicell je unikátní vychytávka, která se vyrábí v Česku. Příznivě působí na imunitní systém a regeneruje játra, takže je skvělý také po nemoci. Sanicell je patentovaná směs několika látek, které posilují imunitu a chrání před nádorovými onemocněními. Přípravek má silné antioxidační a detoxikační účinky.

VÍCE…

4. Řasa spirulina

Spirulina pro psy

Spirulina je sladkovodní řasa, která toho umí opravdu hodně. Potlačuje zápach z tlamy a tlumí plynatost. Výrazně podporuje přirozenou imunitu, je to silný antioxidant. Taky podporuje dobré trávení a pomáhá při podvýživě i obezitě. Urychluje rekonvalescenci po nemoci a operacích a usnadňuje hojení ran, zatímco snižuje riziko zánětu.

VÍCE…

Napsat komentář