Pro všechny eco-friendly, alergické a citlivé psy. Představujeme Eat Small VYČMUCHAT

Platba

Už máte vybráno? Výborně, teď zbývá jen uhradit vaše zboží, které už netrpělivě čeká na to, aby se vydalo na cestu za vámi. DOGG přijímá několik platebních metod: platbu platební kartou online, online bankovním převodem přes internetové bankovnictví vaší banky, pomocí elektronické peněženky PayPal a platbu na dobírku.

Všechny platební metody kromě dobírky jsou zdarma. V případě komplikací s platbou neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

 

Platba

Platba kartou, PayPalem nebo na dobírku? Je to na vás.

 
 

Platba online

Náš nejpohodlnější způsob platby. Zaplaťte vaše zboží kartou, převodem přes internetové bankovnictví, pomocí účtu GoPay anebo měnou Bitcoin. Celý proces vám nezabere více než jednu minutu a navíc ušetříte poplatek za dobírku. Po zvolení Platby online budete přesměrování na platební bránu GoPay, která pro nás platby online zajišťuje. Po úspěšném dokončení platby budete přesměrování zpět k nám. Pokud vaše platba neproběhne v pořádku, máte možnost se vrátit zpět na pokladnu a zvolit alternativní způsob platby. Pokud zjistíme, že s vaší platbou není něco v pořádku, bude vás neprodleně kontaktovat náš zákaznický servis.

Cena: bez poplatku

PODPOROVANÉ PLATEBNÍ KARTY: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

karty-velke

PODPOROVANÉ BANKY PRO PLATBY PŘEVODEM: Raiffeisen Bank, Moneta Money Bank, Fio banka, Česká spořitelna, Air Bank, Sperbank, ING, LB BW, Citibank, UniCredit Bank, Zuno, Equa Bank, ČSOB, Komerční banka, mBank.

PODPOROVANÉ ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY A DALŠÍ: GoPay, Bitcoin, Premium SMS, paysafecard, superCASH.

 

Platba na dobírku

Vaše zboží můžete uhradit prostřednictvím platby na dobírku. Jednoduše zvolte tuto možnost na pokladně a to je vše! Zboží bude expedováno nejpozději následující pracovní den. Může se stát, že budete zákaznickým servisem požádáni o platbu předem přesto, že jste zvolili platbu na dobírku. Platba předem může být vyžadována u zboží na zakázku. Platba na dobírku je možná jen pro doručení kurýrem v rámci České republiky. Při doručení na odběrná místa je vyžadována platba předem.

Cena: 39 Kč