„Už máte vybráno? Výborně, teď zbývá jen uhradit vaše zboží, které už netrpělivě čeká na to, aby se vydalo na cestu za vámi. DOGG přijímá několik platebních metod: platbu platební kartou online, online bankovním převodem, pomocí elektronické peněženky a na dobírku.“

 

Bezpečná platba online

Náš nejpohodlnější způsob platby. Zaplaťte vaše zboží kartou, převodem přes internetové bankovnictví, pomocí účtu GoPay anebo měnou Bitcoin. Celý proces vám nezabere více než jednu minutu a navíc ušetříte poplatek za dobírku. Po zvolení Platby online budete přesměrování na platební bránu GoPay, která pro nás platby online zajišťuje. Po úspěšném dokončení platby budete přesměrování zpět k nám. Pokud vaše platba neproběhne v pořádku, máte možnost se vrátit zpět na pokladnu a zvolit alternativní způsob platby. Pokud zjistíme, že s vaší platbou není něco v pořádku, bude vás kontaktovat náš zákaznický servis.

Cena: bez poplatku

PODPOROVANÉ PLATEBNÍ KARTY: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

karty-velke

PODPORUJEME APPLE PAY A ANDROID PAY

PODPOROVANÉ BANKY PRO PLATBY PŘEVODEM: Raiffeisen Bank, Moneta Money Bank, Fio banka, Česká spořitelna, Air Bank, Sperbank, ING, LB BW, Citibank, UniCredit Bank, Zuno, Equa Bank, ČSOB, Komerční banka, mBank.

PODPOROVANÉ ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY A MĚNY: GoPay, Bitcoin, Premium SMS, paysafecard, superCASH.

 

Platba na dobírku

Vaše zboží můžete uhradit prostřednictvím platby na dobírku. Jednoduše zvolte tuto možnost na pokladně a to je vše! Zboží bude expedováno nejpozději následující pracovní den. Může se stát, že budete zákaznickým servisem požádáni o platbu předem přesto, že jste zvolili platbu na dobírku. Platba předem může být vyžadována u zboží na zakázku. Platba na dobírku je možná jen pro doručení kurýrem v rámci České republiky. Při doručení na odběrná místa je vyžadována platba předem.

Cena: 39 Kč