DOGGblogg

Jak zabavit psa

Venku prší a chlupáč se těšil na procházku? Máme pro vás pár tipů, jak zabavit psa doma a navíc potrénovat jeho smysly.

1. Hlavolam Pawzler

Hlavolamů pro psy najdete na trhu celou řadu, ale Pawzler si nás okamžitě získal. Tedy spíše naše psy! Na rozdíl od jiných hlavolamů, Pawzler můžete měnit, a tak psovi připravit každý den novou výzvu. Dovnitř ukryjte granule, pamlsky nebo třeba trochu jogurtu, tvarohu nebo paštiky.

UKÁZAT PAWZLER

2. Lízací podložka LickiMat

Hodně muziky za málo peněz? To jsou lízací podložky LickiMat. Napatlejte na ně cokoliv co má váš chlupáč rád: paštitku, konzervu, jogurt, tvaroh, měkké ovoce nebo arašídové máslo (bez sladidel). Dejte si práci a pamlsek co nejvíce s pomocí lžíce zapracujte do drážek. Čím více si dáte záležet, tím delší dobu pejsek u podložky stráví. Pokud mu chcete vylizování ještě více zkomplikovat, vložte podložku i s pamlskem na hodinu do mrazáku.

UKÁZAT LICKIMAT

3. Odolná hračka Kong

Kong jsou extra odolné hračky z přírodní gumy, které doporučujeme i psům se silným skusem. Hlavně hračky ve tvaru kužele jsou praktické: používáme je na aportování i jako žvýkací hračky. Pokud chcete zábavu povýšit na novou úroveň a prodloužit dobu, po kterou si pes s Kongem hraje, mázněte dovnitř něco, co ulpí na stěně hračky. Třeba tvaroh, jogurt, konzervu, paštiku nebo arašídové máslo (bez sladidel).

UKÁZAT KONG

Napsat komentář