„Víme, že včasná doprava vašeho balíčku je stejně tak důležitá, jako to, co je uvnitř něj. Objednejte do 11:00 a váš balíček doručíme následující pracovní den kamkoliv po Česku. V Praze doručujeme ještě stejný den, pokud vaší objednávku odešlete do 14:00.“

 

Rychlý DOGG

Došly granule anebo to prostě potřebujete hned? Žádný problém. Objednejte do 14:00 a váš balíček doručíme ještě dnes během odpoledne. Tedy pokud si objednáte doručení na Prahu 1, 2, 3, 7 nebo 8.

Služba Rychlý DOGG je dostupná pouze při platbě předem online. O víkendech a svátcích Rychlý DOGG nerozváží. Pokud preferujete konkrétní čas dodání, prosím napište ho do poznámky.

99 Kč
Při nákupu nad 1 999 Kč: zdarma

 

DPD Kurýr

Váš balíček doručíme k vám domů nebo do práce. Pokud objednáte do 11:00, váš balíček doručíme už následující pracovní den. V den doručení vám kurýr upřesní interval pro doručení s přesností na 1 hodinu. Se službou DPD Private je rychlé doručení hračkou. Váš balíček můžete sledovat na sledovat na www.dpd.cz. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte kontaktovat zákaznický servis DPD na telefonním čísle 841 700 700 nebo e-mailu info@dpd.cz. Služba DPD Private je dostupná pouze pro doručení do České republiky.

Potřebujete změnit termín dodání anebo dodat zboží na jinou adresu? Žádný problém. Den před doručením obdržíte SMS nebo e-mail přístupové údaje do aplikace DPD Kurýr www.dpdkuryr.cz. V aplikaci si můžete zvolit odběr na odběrných místech DPD Pickup. V případě, že nebudete zastiženi nebo budete měnit čas nebo dodací adresu v době, kdy je balíček na cestě k Vám, kurýr doručí zboží až následující den.

109 Kč
Při nákupu nad 1 999 Kč: zdarma

 

Vyzvednutí na odběrném místě

Preferujete osobní odběr? Zásilka vám bude doručena do odběrného místa, kde si zásilku vyzvednete podle svých časových možností. Síť odběrných míst tvoří odběrná místa DPD, AlzaBoxy a partnerské prodejny. Na odběrná místa doručujeme pouze při platbě předem.

Upozorňujeme, že dobu uložení nelze za žádných okolností prodloužit. Pokud si váš balíček nevyzvednete, bude odeslán zpět k nám. Služba DPD Pickup je dostupná pouze pro doručení do České republiky a při platbě předem.

79 Kč
Při nákupu nad 1 999 Kč: zdarma

AKTUÁLNÍ SEZNAM ODBĚRNÝCH MÍST A KONTAKTY:
Vyhledejte si nejbližší odběrné místo na www.dpdparcelshop.cz.

 

Vyzvednutí na prodejně DOGG

Váš balíček si můžete vyzvednout také na naší prodejně. Objednávku připravíme během několika hodin a dáme vám vědět, jakmile bude balíček připravený k odběru.

DOGG
Holešovická tržnice
Hala 29
Bubenské nábřeží 306/13
170 00 Praha 7

PO – PÁ | 9:00 – 19:00
SO | 9:00 – 16:00
NE | ZAVŘENO

Zdarma

 

Doprava na Slovensko

Pokud máte zájem o dodání na Slovensko, stačí, když na pokladně zvolíte Slovensko jako zemi doručení. Dopravní služby pro doručení zásilek na Slovensko dodává společnost DPD. Na Slovensko doručujeme do 2 pracovních dnů. V případě doručení na Slovensko je nutné zboží uhradit předem online. Platba na dobírku není při doručení na Slovensko možná.

159 Kč (přibližně € 5,99)

 

Mezinárodní doprava

Pokud máte zájem o dodání dodání do jiné země, než je Česká republika nebo Slovensko, jednoduše zvolte zemi doručení na pokladně. Okamžitě si můžete zkontrolovat poplatek za mezinárodní doručení. Dopravní služby pro mezinárodní přepravu zaručují společnosti DPD, Česká pošta a jejich smluvní partneři. Vaší zásilku můžete sledovat, a kdykoli tak mít přehled o tom, kde se právě nachází. Průměrná doba doručení pro evropské země jsou 3 dny, pro mimoevropské země potom 1 týden.

Okolní země – Rakousko, Německo, Polsko – 299 Kč (přibližně € 12,50)
Do ostatních zemí E.U.: 399 Kč (přibližně € 14,99)
Mimo země E.U.: 534 Kč (přibližně € 19,99)

Ceny jsou platné pro objednávky do 30 kg. V případě těžších objednávek vyhrazeno právo pro úpravu ceny dopravného.