Vyčmuchejte NAŠE LOKÁLNÍ ZNAČKY a taky %SLEVY%

Doprava

Jsme si vědomi, že včasná doprava vašeho balíčku je pro vás stejně tak důležitá, jako to, co je uvnitř něj. Kdo by chtěl čekat na vytoužený kousek více, než je bezprostředně nutné? Zboží skladem proto doručujeme do Česka a Slovenska do 2 pracovních dnů. Pokud u nás nakoupíte nad 1444 Kč, balíček vám dovezeme zdarma kurýrem, bez ohledu na to, jestli koupíte obojek, křeslo nebo třeba oboje (pouze ČR).

Kromě České republiky a Slovenska váš balíček dokážeme dopravit do jakékoliv jiné země po celém světě. Dopravní služby pro DOGG zabezepečují společnosti DPD, Česká pošta a jejich smluvní partneři. Ceník dopravy najdete níže.

 

Dopravní služby pro DOGG zabezepečuje společnost DPD.

Dopravní služby pro DOGG zabezepečuje společnost DPD.

 

 

Doprava na Slovensko

Pokud máte zájem o dodání na Slovensko, stačí, když na pokladně zvolíte Slovensko jako zemi doručení. Dopravní služby pro doručení zásilek na Slovensko dodává společnost DPD. Na Slovensko doručujeme za 2 pracovní dny. V případě doručení na Slovensko je nutné zboží uhradit předem, a to platební kartou nebo přes PayPal. Platba na dobírku není možná.

Cena: 159 Kč (přibližně € 5,99)

 

Doprava do ČR: DPD Private

DPD Private je prémiová dopravní služba od společnosti DPD, kterou má u nás k dispozici automaticky každý zákazník.

Se službou DPD Private se doručení stává hračkou. Zákazník obdrží přístup do aplikace DPD Kurýr, díky níž si doručení může řídit sám. Potřebujete změnit termín dodání, jste k dispozici pouze v konkrétní hodinu anebo se vám změnily plány a vy potřebujete zboží dodat na jinou adresu, než jste napsali do objedávky? Žádný problém.

Vše je jednoduché. V den před doručením obdržíte SMS nebo e-mail se základními informacemi o zásilce, dále obdržíte přístupové údaje do aplikace DPD Kurýr, která je dostupná na adrese www.dpdkuryr.cz.

V den doručení vám kurýr upřesní interval pro doručení s přesností na 1 hodinu. V rámci aplikace si můžete změnit adresu nebo termín doručení, můžete také zvolit odběr přes odběrná místa DPD Parcel Shop a ve větších městech (Praha, Brno, Ostrava) lze volit večerní doručení. Přes aplikaci můžete kurýrovi dokonce odeslat zprávu.

V případě, že nebudete zastiženi nebo budete měnit čas nebo dodací adresu v době, kdy je balíček na cestě k Vám, počítejte s tím, že Vám kurýr doručí zboží až následující den. To je z toho důvodu, že kurýr má už na konkrétní den fixní plán tras a doručovacích časů.

V případě, že patříte mezi ty, kteří nadstandardní služby nevyužijí, můžete objednávku jednoduše sledovat na www.dpd.cz. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte kontaktovat zákaznický servis DPD na telefonním čísle 841 700 700 nebo e-mailu info@dpd.cz.

Služba DPD Private je dostupná pouze pro doručení do České republiky.

Cena při nákupu nad 1444 Kč (včetně): zdarma
Běžná cena: 99 Kč 

 

Doprava do ČR: DPD Pickup

Preferujete osobní odběr za zvýhodněnou cenu? Ani to pro nás není problém. Zásilka vám bude doručena do odběrného místa, kde si zásilku vyzvednete podle svých časových možností. Síť odběrných míst tvoří depa DPD, pobočky Uloženka a partnerské prodejny. Dohromady je jich více než 130 a síť se neustále rozrůstá. O průběhu doručení jste samozřejmě informováni. Zásilku je možné uložit po dobu 7 dní.

Upozorňujeme zákazníky, že dobu uložení nelze za žádných okolností prodloužit. Pokud si váš balíček nevyzvednete do 7 dnů od uložení, bude odeslán zpět k nám.

Služba DPD Parcel Shop je dostupná pouze pro doručení do České republiky.

Cena při nákupu nad 1444 Kč (včetně): zdarma
Běžná cena: 69 Kč

AKTUÁLNÍ SEZNAM ODBĚRNÝCH MÍST A KONTAKTY:
Vyhledejte si pohodlně nejbližší odběrné místo. Seznam odběrných míst včetně kontaktů a otevíracích hodin naleznete na www.dpdparcelshop.cz.

 

Mezinárodní doprava

Pokud máte zájem o dodání dodání do jiné země, než je Česká republika nebo Slovensko, jednoduše zvolte zemi doručení na pokladně. Okamžitě si můžete zkontrolovat poplatek za mezinárodní doručení. Dopravní služby pro mezinárodní přepravu zaručují společnosti DPD, Česká pošta a jejich smluvní partneři. Vaší zásilku můžete sledovat, a kdykoli tak mít přehled o tom, kde se právě nachází. Průměrná doba doručení pro evropské země jsou 3 dny, pro mimoevropské země potom 1 týden.

Cena (do zemí E.U.): 399 Kč (přibližně € 14,99)
Cena (mimo země E.U.): 534 Kč (přibližně € 19,99)

 

Ceník přepravy

MÍSTO DORUČENÍDOBA DORUČENÍDOPRAVCECENA KČCENA EUR PŘIBLIŽ.
Česká republika1 – 2 dnyDPD ParcelShop50,00 Kč1,89 €
Česká republika1 – 2 dnyDPD Private99,00 Kč3,69 €
Slovensko1 – 2 dnyDPD159,00 Kč5,99 €
E.U.3 – 4 dnyDPD, Česká pošta399,00 Kč14,99 €
Ostatní země1 týdenDPD, Česká pošta534,00 Kč19,99 €

 

Ceny jsou včetně DPH 21 %.