Představujeme P.L.A.Y. - nejzábavnější hračky pro psy ZMÁČKNĚTE P.L.A.Y.

Doprava

Víme, že včasná doprava vašeho balíčku je stejně tak důležitá, jako to, co je uvnitř něj. Proto ve všední dny doručujeme následující pracovní den, pokud objednávku odešlete do 11:00.

Kromě České republiky a Slovenska váš balíček dokážeme dopravit do jakékoliv jiné země po celém světě. Dopravní služby pro DOGG zabezpečuje společnosti DPD, Česká pošta a jejich smluvní partneři.

 

Dopravní služby pro DOGG zabezepečuje společnost DPD.

Ve všední dny doručujeme již následující pracovní den.

 

 

Doprava kurýrem: DPD Kurýr

Váš balíček doručíme k vám domů nebo do práce. Pokud objednáte do 11:00, váš balíček doručíme už následující pracovní den. V den doručení vám kurýr upřesní interval pro doručení s přesností na 1 hodinu. Se službou DPD Private je rychlé doručení hračkou. Váš balíček můžete sledovat na sledovat na www.dpd.cz. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte kontaktovat zákaznický servis DPD na telefonním čísle 841 700 700 nebo e-mailu info@dpd.cz. Služba DPD Private je dostupná pouze pro doručení do České republiky.

Potřebujete změnit termín dodání anebo dodat zboží na jinou adresu? Žádný problém. Den před doručením obdržíte SMS nebo e-mail přístupové údaje do aplikace DPD Kurýr www.dpdkuryr.cz. V aplikaci si můžete zvolit odběr na odběrných místech DPD Pickup. V případě, že nebudete zastiženi nebo budete měnit čas nebo dodací adresu v době, kdy je balíček na cestě k Vám, kurýr doručí zboží až následující den.

99 Kč

 

Vyzvednutí na odběrném místě: DPD Pickup

Preferujete osobní odběr? Zásilka vám bude doručena do odběrného místa, kde si zásilku vyzvednete podle svých časových možností. Síť odběrných míst tvoří odběrná místa DPD a partnerské prodejny. Dohromady je jich více než 130. Zásilku je možné uložit po dobu až 6 dní. Na odběrná místa doručujeme pouze při platbě předem.

Upozorňujeme zákazníky, že dobu uložení nelze za žádných okolností prodloužit. Pokud si váš balíček nevyzvednete, bude odeslán zpět k nám. Služba DPD Pickup je dostupná pouze pro doručení do České republiky a při platbě předem.

79 Kč

AKTUÁLNÍ SEZNAM ODBĚRNÝCH MÍST A KONTAKTY:
Vyhledejte si nejbližší odběrné místo na www.dpdparcelshop.cz.

 

Vyzvednutí na prodejně DOGG

Váš balíček si můžete vyzvednout také na naší prodejně. Vaše zboží připravíme během několika hodin a dáme vám vědět, jakmile bude balíček připravený k odběru.

DOGG
Osadní 5
170 00 Praha

PO – PÁ | 9:00 – 19:00
SO | 9:00 – 14:30
NE | ZAVŘENO

Cena: zdarma

 

Doprava na Slovensko

Pokud máte zájem o dodání na Slovensko, stačí, když na pokladně zvolíte Slovensko jako zemi doručení. Dopravní služby pro doručení zásilek na Slovensko dodává společnost DPD. Na Slovensko doručujeme do 2 pracovních dnů. V případě doručení na Slovensko je nutné zboží uhradit předem, a to platební kartou nebo přes PayPal. Platba na dobírku není při doručení na Slovensko možná.

Cena: 159 Kč (přibližně € 5,99)

 

Mezinárodní doprava

Pokud máte zájem o dodání dodání do jiné země, než je Česká republika nebo Slovensko, jednoduše zvolte zemi doručení na pokladně. Okamžitě si můžete zkontrolovat poplatek za mezinárodní doručení. Dopravní služby pro mezinárodní přepravu zaručují společnosti DPD, Česká pošta a jejich smluvní partneři. Vaší zásilku můžete sledovat, a kdykoli tak mít přehled o tom, kde se právě nachází. Průměrná doba doručení pro evropské země jsou 3 dny, pro mimoevropské země potom 1 týden.

Cena (do zemí E.U.): 399 Kč (přibližně € 14,99)
Cena (mimo země E.U.): 534 Kč (přibližně € 19,99)

 

Ceník přepravy

MÍSTO DORUČENÍDOBA DORUČENÍDOPRAVCECENA KČCENA EUR PŘIBLIŽ.
Česká republika1 – 2 dnyDPD Pickup79,00 Kč1,89 €
Česká republika1 – 2 dnyDPD Kurýr99,00 Kč3,69 €
Slovensko1 – 2 dnyDPD159,00 Kč5,99 €
E.U.3 – 4 dnyDPD, Česká pošta399,00 Kč14,99 €
Ostatní země1 týdenDPD, Česká pošta534,00 Kč19,99 €

 

Ceny jsou včetně DPH 21 %.