Pro všechny eco-friendly, alergické a citlivé psy. Představujeme Eat Small VYČMUCHAT

Výměna & vrácení zboží

U každého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Bez obav, na všechny případy jsme připraveni.

Poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni.

 

Potřebujete poradit? Přečtěte si, na co se ptali zákazníci před Vámi.

Není to pravé ořechové? Nevadí, i na takovou situaci jsme připraveni.

 
 

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je u nás hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

 

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

 

Reklamace

V DOGG je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Doručí-li kurýr balíček, který jeví známek poškození, doporučujeme jej nepřejímat. V případě, že i přes poškození balíček převezmete, podepište dopravci formulář o převzetí poškozeného balíčku. Pokud tento krok neučiníte, nebude na pozdější reklamace z důvodu poškození během přepravy nemusí být brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

 

Adresa pro zasílání zboží

Před odesláním zboží, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis. Vaší reklamaci tak vyřídíme co nejpohodlněji. Děkujeme!

DOGG.CZ s.r.o.
Osadní 5
170 00 Praha 7

 

TELEFON
Na telefonu jsme k dispozici každý všední den mezi 9:30 a 19:00.
(+420) 607 641 141

E-MAIL
Na e-mailu jsme (skoro) pořád.
info@dogg.cz

FACEBOOK
Napište nám přes Facebook Messenger.
facebook.com/doggcz