Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Přinášíme vychytávky pro psy od 25 lokálních manufaktur

4. 6. 2020, Praha

My v DOGG milujeme psy, ale taky poctivou ruční práci a lokální manufaktury. Proč převážet zboží přes celý svět, když je u nás tolik šikovných lidí a dobrých nápadů? S naší prodejnou a e-shopem jsme v Česku jediní, kdo se specializuje na chovatelské potřeby od českých, slovenských a dalších evropských manufaktur. Aktuálně máme v nabídce více než 25 lokálních a 13 evropských značek a další přibývají.

„Když jsme v létě 2018 otevřeli první bezobalovou prodejnu pro psy v Česku, věděli jsme, že tím naše úsilí nekončí. Zaměřili jsme se na chovatelské potřeby od menších lokálních manufaktur. Sice nejsou tak známé jako komerční značky, jejich výrobky jsou ale často kvalitnější a nápaditější, navíc s výrazně nižší uhlíkovou stopou,“ řekl zakladatel DOGG Patrik Šilhavý a pokračoval: „České a slovenské značky, založené většinou mladými nadšenými designéry a odborníky na výživu, se mohou rovnat světové konkurenci co se týče designu i kvality. Jsme rádi, že je u nás mohou milovníci psů najít hezky pohromadě.“
Dodavatele motivujeme k tomu, aby zasílali zboží bez obalu anebo v ekologických, vratných obalech. Díky tomu, že spolupracujeme s lokálními umělci a výrobci, představujeme exkluzivní limitované kolekce. Vycházíme vstříc zákazníkům a obojky, vodítka nebo kabáty pro psy upravujeme podle jejich speciálních požadavků.

Nabídka je širší každým měsícem. Na jednom místě zákazníci najdou české čerstvé vařené jídlo Hundebar, české 100% masové konzervy Falco, první české bio granule Pet Farm Family, české designové obojky Fuguamy nebo dřevěné logické hry pro psy Doglog vyrobené rovněž v Česku.

„Naše designové šátky pro psy s módními vzory se šijí v malé dílně ve Zlíně. Jsme potěšeni, že naší nejnovější kolekci můžeme uvést na DOGG,“ řekla Hana Nováková, majitelka manufaktury Hafans. Dvacet procent zisku z prodeje putuje neziskové organizaci Helppes, která pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

 

 

Napsat komentář