DOGGblogg

Jídlo pro vybíravé psy. Naše prověřené tipy

Ne každý pes je vděčný strávník. Často se setkáváme se psy, kteří jsou velmi vybíraví a vyhovět jejich chuti není jen tak. Se psy je to holt jako s námi lidmi. Nám také nechutná vše a náš apetit se navíc může časem měnit. U psů je to stejné. Částečně si za to můžeme sami, a to kvůli tomu, že naše psy někdy rozmazlujeme až příliš.

Postupem času jsme objevili pár vychytávek, u kterých víme, že vždycky zaberou. Všechny jsou nejenom chutné, ale taky bez umělých ochucovadel a nesmyslných levných náhražek. Jejich seznam najdete dole.

Pokud je váš pes vybíravý, omezte podávání pamlsků a navyšte fyzickou aktivitu. Jídlo dospělému psovi podávejte jednou nebo dvakrát denně. Pokud se pes k jídlu nehlásí, po půl hodině ho vyhoďte a napříště připravte čerstvé jídlo. Pes se musí naučit pravidelnosti a několik hodin odstáté jídlo pro něj stejně není atraktivní.

1. Vaničky Naturo

Naturo Grain Free Mini Kuře s bramborami vanička pro psy

Vaničky Naturo mezi pejskaři nejsou příliš známé, přitom to podle nás jsou nejkvalitnější vaničky na našem trhu. Psi je prostě milují a my taky, protože máme večeři pro naše psy připravenou raz dva. Obsahují 60 % čerstvého masa, zeleninu a bylinky. Vaničky můžete snadno uzavřít a několik dnů je uchovat v lednici. Jejich obal je 100% recyklovatelný.

VÍCE…

2. České bio konzervy

Pet Farm Family Bio Beran jehněčí konzerva pro psy

Naši kamarádi z Pet Farm Family ve své vysočanské manufaktuře vyrábí konzervy, které svět neviděl. Těmhle konzervám ve farmářské a bio kvalitě neodolá ani ten nejvybíravější pes. Uvnitř najdete maso a zeleninu od českých a slovenských farmářů. Konzervy jsou k dispozici ve 3 velikostech, takže snadno vyberete vhodnou variantu pro vašeho psa.

VÍCE…

3. Granule Marp Red Mix s Angus hovězím

Granule Hovězí Angus Marp Holistic Red Mix

Tsss! Že prý nežere granule? To už jsme slyšeli mnohokrát. To váš mazlík asi ještě neochutnal granule od pana Pučálky, ve kterých najdete hovězí plemene angus a zvěřinu. Granule obsahují skoro 50 % masa, což z nich dělá neodolatelnou pochoutku pro všechny psy. Bez obilnin a jiných nesmyslů. Na naší prodejně je najdete také jako rozvažované.

VÍCE…

4. České masové konzervy

Konzerva Falco Srnec, daněk, jelen pro psy

Termín masová konzerva svůj význam získal až ve chvíli, kdy český veterinář, pan Sokol, začal vyrábět konzervy se 100% obsahem masa. To znamená, že kromě masa a šťávy v nich nenajdete nic jiného. Podávat je můžete samostatně, s rýží a zeleninou anebo je přimíchat do granulí. Konzervy mají uzavíratelné víčko, takže se pohodlně skladují v lednici.

VÍCE…

5. Sušené farmářské maso

Sušené farmářské kuře 100% maso pro psy

Psi milují pamlsky! Ale jak se říká, nic se nemá přehánět. Psovi je nedávejte bez rozmyslu, ale jako odměnu nebo pro zabavení. Kvantitu vyměňte za kvalitu. Co by váš chlupáč řekl na sušené české kvalitní masíčko z malé farmy anebo na voňavé sušené ryby z volného moře?

VÍCE…

Napsat komentář