Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Přinášíme nové designové a hi-tech vychytávky!

28. 2. 2017, Praha

Během zimy jsme nelenili a vyhledávali nové vychytávky nejen pro psy, ale i pro všechny, kteří je milují – stejně jako my! Právě jste si otevřeli seznam našich nejlepších úlovků. Haf!

FLOWER DOG

Když jaro, tak květiny. Hodně květin! Flower Dog od KARE Design je nepřehlédnutelná dekorace z keramiky inspirovaná obdobím hippies. Díky otvoru na zadní straně možné použít jako pokladničku.

Materiál: dolomit
Rozměry: 18,4 x 28 x 16,2 cm
Dostupnost: od 27. března 2017
979 Kč

SOCHA PSA TOTO XL

Na velikosti záleží! Socha psa Toto XL od KARE Design
je majestátní, téměř 2 metry vysoká figurína, která se hrdě stane hlavní ozdobou domu, kanceláře, recepce, klubu nebo showroomu. Socha je vyrobena z akrylátu a lze ji umístit i do venkovního prostoru, mrazy jí ale nesvědčí. K dispozici také
ve stříbrném provedení.

Materiál: Lakované plexisklo (akrylát)
Rozměry: 1,9 x 1,8 x 0,76 m
Doba dodání: 3 týdny
59 899 Kč

Cestovní deka Tweed Grey

Udělejte vašemu psovi pohodlí, ať už jste kdekoliv: v autě, v restauraci nebo na návštěvě u známých. Luxusní cestovní deka Tweed Grey od německé manufaktury Cloud7 je neskutečně pohodlná a vyrobená výhradně z fair-trade materiálů. Zatímco plochu na ležení tvoří přírodní ovčí vlna, látka je ušita z konopí a organické bavlny. Deku lze srolovat a zavázat pomocí mašlí. Když se deka zašpiní, bez obav ji můžete vyprat v pračce. K dispozici ve 3 velikostech.

Rozměry: S: 60 x 80 cm, M: 80 x 100 cm, L: 90 x 120 cm
od 1 999 Kč

PetCube HD kamera pro psy a kočky

Také se neustále obáváte toho, co váš mazlík dělá, když zrovna nejste doma? PetCube je smart kamera pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky. Díky této smart wifi kameře můžete na svém mobilu sledovat činnost svých miláčků, stejně jako kdybyste je nikdy neopustili! Narozdíl od podobných výrobků, PetCube je vybavena funkcí detekování pohybu a zvuku, a tak vás sama upozorní, když se u vás doma začne něco dít.

7 999 Kč

PetKit Fresh Chytrá miska pro psy a kočky

Miska PetKit Fresh od hi-tech značky PetKit zajišťuje optimální stravovací plán pro vašeho mazlíka. Prostřednictvím mobilní aplikace poskytnete základní údaje o vašem psovi, jako je plemeno, váha a typ jídla, které mu podáváte. Aplikace na základě těchto údajů připraví správné dávkování pro vašeho psa a váha v misce kontroluje jeho dodržování. Miska Fresh přináší úžasný design, který získal ocenění reddot, a je vyrobená z nového materiálu BioCleanAct. Ten efektivně ničí bakterie, které mohou způsobovat průjem nebo jiné zdravotní komplikace, zatímco je zcela bezpečný pro psa nebo kočku.

Objem: 450 ml
2 499 Kč

PetKit Eversweet Fontána pro psy a kočky

Představte si, že váš pes nebo kočka bude mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě, a to i když budete v práci. Představujeme vám jedinečnou chytrou fontánu Petkit Eversweet pro psy a kočky, která je inteligentní a zároveň velice tichá. Vodu filtruje přes mechanický filtr, který zachytává chlupy a další nečistoty. Filtr s aktivním uhlím zase odstraňuje chlorovou pachuť vody, takže vašim mazlíčkům bude víc chutnat. A v neposlední řadě ionizace vody si poradí s ionty těžkých kovů ve vodě. Výsledkem je průzračně čistá, chutná a nezávadná voda.

Objem: 2 l
4 499 Kč

Gregory Schody pro psy

Schůdky Gregory od české značky Easy Upp se vyrábí ručně v nejvyšší možné kvalitě. Jejich vnitřek tvoří velice pevný, trvzený polystyrén. Schůdky jsou určené především psům malých plemen, starším domácím mazlíčkům, kteří jsou omezeni v pohybu, či mazlíčkům, kteří jsou nemocní s pohybovým aparátem nebo po operaci. Stylový design skvěle doplní interiér každého bytu. Potah lze sundat a prát v pračce. K dispozici ve 2 velikostech a dalších designech.

od 3 499 Kč

 

 

Napsat komentář