Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Český design ve službách psů

6. 6. 2017, Praha

Neustále hledáme ty nejlepší vychytávky pro psy po celém světě. Největší radost nám ale udělá, když najdeme něco neotřelého a krásného od českých tvůrců.

Představujeme vám český design ve službách našich čtyřnohých přátel. Ruční práce, česká tvořivost a nadšení pro detail se snoubily v úžasné produkty, jako jsou domečky, misky, schody a další vychytávky pro psy.

Všechny novinky je již možné objednat na www.dogg.cz.

DOMEČKY COCOVILLA

Cedulka „Tady bydlím já“ konečně získala svůj pravý význam. Luxusní designové domečky pro psy Cocovilla vyrazí dech každému, kdo je uvidí.

Materiál: smrkové dřevo
dogg.cz
od 10 999 Kč

DOMEČKY PRO PSY COCOVILLA

Pelíšek? Pche! Psí králové a královny mají své vlastní vily. Designové domečky pro psy od české značky Cocovilla vznikají pod rukama nejzručnějších truhlářů, jejichž cit pro věrnost a dokonalost vás naprosto ohromí. Vzhled domečku je dokončen podle přání a potřeb zákazníka, a tak je každý kus unikátní.

Luxusní domečky pro psy od Cocovilla se vyrábí z masivního smrkového dřeva. Jejich vnitřek je vyplněn měkkoučkými polšáři. Pro ochranu zdraví vašeho mazlíčka nejsou při jejich výrobě použity žádné kovové součástky. Domečky jsou vhodné pro umístění ve vašem bytě, domě nebo zimní zahradě. Tato varianta není vhodná pro umístění ven, ale lze ji vyhotovit na zakázku. Barvy, které se používají při úpravě povrchu, mají certifikát nutný při výrobě bezpečných dětských hraček.

Psi milují vlastnit svůj malý hrad, kde se cítí pohodlně a bezpečně, a tak si domeček brzy oblíbí každý pes. Domečky jsou obzvláště vhodné pro bázlivé psy, pro psy s epilepsií i jinak nemocné psy, protože jim poskytují soukromí a prostor pro relaxaci. Střechu domečku lze otevřít, a tak je jeho údržba snadná a rychlá.

DOMEČKY INSPIROVANÉ SKUTEČNÝM PSÍM PŘÍBĚHEM

Česká značka Cocovilla byla založena před rokem, inspirována a navržena podle potřeb osmileté fenky Coco rasy Jack Russell Teriér, která jako každý pejsek touží čas od času po klidu od každodenního ruchu v domácnosti a po ukrýtu, který mírní jejich strach z nadměrného hluku, bouřek nebo z petard. Coco, která navíc trpí epilepsií, si sama takové útočiště našla a “vybudovala” – ve skříni. Netrvalo dlouho a tento její dočasný úkryt byl inspirací pro vznik první Cocovilly.

Misky pro psy ZENdog

Takhle má vypadat psí bar! Misky na dřevěných stojanech od české značky Zen Dog jsou nejen krásné, ale především praktické. Dvě nerezové misky jsou umístěné na podstavci, který vašemu psovi poskytuje komfort, zatímco si vychutnává svojí oblíbenou večeři. Vysoká miska také předchází hltání jídla. Podstavce vyrábí truhlář v pražské manufaktuře ze speciálních dřevěných desek, které ohýbá do výsledného tvaru a následně lakuje pro jejich odolnost a snadnou údržbu. K dispozici také s dýhovaným povrchem.

Materiál: ohýbané dřevo (dřevovláknitá deska)
různé barvy a velikosti
dogg.cz

od 1 199 Kč

Schody pro psy EasyUpp

Schůdky pro psy od české značky Easy Upp se vyrábí ručně v nejvyšší kvalitě. Jejich vnitřek tvoří velice pevný, trvzený polystyrén. Schůdky jsou určené především psům malých plemen, starším domácím mazlíčkům, kteří jsou omezeni v pohybu, či mazlíčkům, kteří jsou nemocní s pohybovým aparátem nebo po operaci. Stylový design skvěle doplní interiér každého bytu. Potah lze sundat a prát v pračce.

různé designy
k dispozici jako nízké a vysoké schůdky
dogg.cz

od 3 499 Kč

Bio sušenky pro psy Pet Farm Family

Život není jen o designu, ale také o dobrém jídle, to vědí i psi! Sušenky Kravina od česko-slovenské značky Pet Farm Family obsahují ze 70 % hovězí maso od šumavských, volně pasoucích se krav. Ve složení najdete také červenou řepu, která je silným antioxidantem, pročišťujícím ledviny a játra. Reguluje krevní oběh a organismus zbavuje toxických látek. Sušenky dále obsahují mrkev, amarant, rýžovou mouku a lněné semínka. Klíčové vitamíny a minerály dodávají petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a olivový olej. Sušenky obsahují 49 % tuku, proto jsou vhodné pro aktivní psy a pro rychlé doplnění energie.

různé varianty
dogg.cz

160 Kč

 

 

Napsat komentář