Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Nejstylovější dekorace a dárky pro milovníky psů

1. 3. 2016, Praha

My v DOGG máme psů plnou hlavu. A vy jich můžete mít plný byt! Díky exkluzivní spolupráci
s německou značkou KARE Design představujeme nejnovější stylové dekorace a dárky pro všechny, kteří milují psy – stejně jako my.

Maskulinní designová dekorace Gangster Dog je něco, co absolutně vybočuje z řady. Gangster Dog byl vyrobený v omezené sérii 100 ks pro celý svět. Z této robustní, nepřehlédnutelné sochy bude nadšený každý obdivovatel psů a originálního designu.

Plátěné 3D tašky Foxy a Yorky inspirované foxteriéry a yorkšírskými teriéry jsme prostě museli zařadit do naší nabídky! Tyto superroztomilé módní doplňky jsou nápaditě dekorovány ušima z umělé kožešiny, které vytváří 3D efekt. Tašky se skvěle hodí na nákupy, na cestu do fitness anebo jako originální doplněk k jakémukoliv outfitu.

V královském stylu je vyhotovená socha King Dog. Inspirace 17. stoletím a tehdejší módou z ní vytváří kousek umění pro všechny, kteří mají rádi honosný styl a eleganci. Při bližším prozkoumámí sochy King Dog zjistíte, že je to ve skutečnosti majestátní pokladnička.

A už milujeme i kočky! V rámci rozšíření naší nabídky o výrobky pro kočky jsme otevřeli také sekci dekorací s tématikou těchto šelem. 3D polštáře jsou v nabídce ve 4 rozkošných variantách.

Všechny nové kousky jsou již v prodeji na www.dogg.cz.

 

 

Napsat komentář