Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Designové dekorace pro milovníky psů? Na ty jsme odborníci

25. 10. 2016, Praha

Vánoce jsou za dveřmi. My v DOGG si myslíme, že by měly být hlavně obdobím klidu, rodinných setkání, dobrého jídla a voňavého cukroví. Je to také čas, kdy obdarováváme naše nejbližší. A na dárky, na ty my jsme odborníci. Přinášíme totiž ty nejstylovější dekorace s tématikou psů, které potěší každého obdivovatele čtyřnohých přátel.

My prostě milujeme psy, a proto na www.dogg.cz můžete vybírat z celé řady módních doplňků, dekorací, obrazů, osvětlení a dalšího vybavení do bytu, které je inspirováno psy. Podívejte se na naše nejnovější přírůstky!

Šťastné a veselé Vánoce přeje DOGG!

PS: Nezapomeňte o Vánocích ani na vaše mazlíčky. I oni si za celoroční věrnost zaslouží svojí odměnu.

LAMPA DOG WIRE
Otevřená, vzdušná struktura otevírá nové a vzrušující perspektivy! Lampa Dog Wire odkazuje na techniku filigránu, která využívá tenké drátky k vytvoření prostorového uměleckého předmětu.
Rozměry: 72 x 54 x 40 cm
6 999 Kč

ANGEL DOG
Je opravdu tak andělský, jak o sobě říká? Nám přijde ďábelsky krásný! Angel Dog je designová dekorace s kontrastní, zlato-černou úpravou. Kombinace matného a vysoce lesklého povrchu vytváří velice exkluzivní vzhled. Psí nebe na zemi, to je Angel Dog.
Rozměry: 22 x 21 x 11,5 cm
979 Kč

OBRAZ MOPS
Kdo by nemiloval mopse. A na tomto obrovském obrazu je hned celá rodina!
Kdo je všechny jako první spočítá?
Každý obraz Mops je unikát, protože má ručně malované detaily.
Rozměry: 100 x 100 cm
3 699 Kč

DRŽÁK NA TOALETNÍ PAPÍR MOPS
I držák na toaletní papír může být cool! Držák na toaletní papír Mops je roztomilá, avšak velice důležitá pomoc, kterou na toaletě ocení nejen milovníci mopsů… Dekorativní a užitečný zároveň, takový je Držák na toaletní papír Mops s pochromovanou úpravou.
Rozměry: 20,5 x 31 x 17 cm
2 199 Kč

OBRAZ DOBRMAN
Rozměry: 121 x 61 cm
5 199 Kč

OBRAZ BULDOK
Rozměry: 61 x 61 cm
2 999 Kč

Výtvarníkům z KARE Design se podařilo zkombinovat lásku ke psům a smysl pro ochranu životního prostředí. Obraz Buldok a Obraz Dobrman jsou unikátní umělecká díla ručně skládaná z papírových elementů, které dohromady vytváří podobiznu psa.

HRNKY BULDOČEK, JACK RUSSEL, JEZEVČÍK & COOL DOG
Inspirované populárními plecháčky, ale vyrobené z kameniny, která dobře drží teplo. Objem hrnku je půl litru, a tak se do něj vejde poctivá porce čaje nebo kávy. Hrnečky můžete používat v mikrovlnné troubě, stejně jako je lze mýt v myčce. K dispozici 4 motivy.
Objem: 0,5 l
169 Kč

 

 

Napsat komentář