DOGGblogg

Hračky pro psy, které plavou na vodě

Až vás omrzí házení klacků do vody, tak čekněte tohle. Našli jsme nejlepší hračky pro psy do vody, které jsou vyrobené z eco-friendly a zdravotně nezávadných materiálů. Tyhle vychytávky jsou ideální pro aportování kdekoliv u vody: na pláži, u řeky nebo u rybníku. Hračky plavnou na vodě a jsou extra-odolné, takže vám a vašemu psovi přinesou hodiny zábavy, která jen tak neomrzí. Vyzkoušeno!

 

1. Nezničitelný Kong

Hračka pro psy do vody Kong

V našem týmu máme bulteriérku Chicu a věřte, že jestli někdo opravdu poctivě testuje hračky pro psy, pak je to právě ona. Konga jsme Chice pořídili před mnoha lety, a hračka se přitom stále nachází na naší zahradě. Nejenom že prošla dlouhodobým testem odolnosti jejích zoubků – na hračku prší, sněží a svítí slunce, a přitom je stále pohromadě a kdykoliv připravená ke hře. Hračky Kong jsou skvělou volbou pro štěňata i dospělé psy, kteří si rádi pořádně zakousnou. Hodí se nejen ke žvýkání, ale taky s nimi můžete aportovat anebo je naplnit paštikou. Kong teď přichází s variantou vhodnou do vody, a to je fakt cool! Nový Kong do vody okamžitě našel své místo v naší sbírce hraček…

VÍCE…

 

2. Ryba na aportování

Ryba na aportování

Tohle je jedna z nejzábavnějších hraček, jakou jsme objevili. Je to vlastně prak, který natáhnete a při troše tréninku hračku odhodíte na vzdálenost až 30 metrů. Dohodíte tak dál než obvykle a ještě vás u toho nebolí ruka. Hračka plave na vodě a má úžasný design, díky kterému bude pro vaše mazlíka neodolatelná. Ryba na aportování je vyrobená z extra-odolných materiálů a naši psi začnou šílet, kdykoliv ji vytáhneme z batohu.

VÍCE…

 

3. Svítící míček

Svítící míček 9 cm Green pro psy

Odteď může hra s vaším chlupáčem pokračovat i po setmění! Svítící míček Spunky Pup stačí přes den vystavit světlu, aby večer zářil neonovou barvou. S touhle vychytávkou nastal konec slinami nasáklých tenisáků, které škodí zubům vašeho psa. Svítící míček Spunky Pup je jednoduchý na údržbu, voděodolný a dokonce plave na vodě. Tenhle míček u nás najdete v různých velikostech. Některé varianty mají integrovanou baterii a míčky po nárazu blikají výrazným LED světlem.

VÍCE…

Napsat komentář