DOGGblogg

Hračky pro psy, které plavou na vodě

Hračky pro psy do vody plavou na vodě

Až vás omrzí házení klacků do vody, tak čekněte tohle. Našli jsme nejlepší hračky pro psy do vody, které jsou vyrobené z eco-friendly a zdravotně nezávadných materiálů. Tyhle vychytávky jsou ideální pro aportování kdekoliv u vody: na pláži, u řeky nebo u rybníku. Hračky plavnou na vodě a jsou extra-odolné, takže vám a vašemu psovi přinesou hodiny zábavy, která jen tak neomrzí. Vyzkoušeno!

1. Nezničitelný Kong

Hračka pro psy do vody Kong

V našem týmu máme bulteriérku Chicu a věřte, že jestli někdo opravdu poctivě testuje hračky pro psy, pak je to právě ona. Konga jsme Chice pořídili před mnoha lety, a hračka se přitom stále nachází na naší zahradě. Nejenom že prošla dlouhodobým testem odolnosti jejích zoubků – na hračku prší, sněží a svítí slunce, a přitom je stále pohromadě a kdykoliv připravená ke hře. Hračky Kong jsou skvělou volbou pro štěňata i dospělé psy, kteří si rádi pořádně zakousnou. Hodí se nejen ke žvýkání, ale taky s nimi můžete aportovat anebo je naplnit paštikou. Kong teď přichází s variantou vhodnou do vody, a to je fakt cool! Nový Kong do vody okamžitě našel své místo v naší sbírce hraček…

VÍCE…

2. Ryba na aportování

Ryba na aportování

Tohle je jedna z nejzábavnějších hraček, jakou jsme objevili. Je to vlastně prak, který natáhnete a při troše tréninku hračku odhodíte na vzdálenost až 30 metrů. Dohodíte tak dál než obvykle a ještě vás u toho nebolí ruka. Hračka plave na vodě a má úžasný design, díky kterému bude pro vaše mazlíka neodolatelná. Ryba na aportování je vyrobená z extra-odolných materiálů a naši psi začnou šílet, kdykoliv ji vytáhneme z batohu.

VÍCE…

3. Svítící míček

Svítící míček 9 cm Green pro psy

Odteď může hra s vaším chlupáčem pokračovat i po setmění! Svítící míček Spunky Pup stačí přes den vystavit světlu, aby večer zářil neonovou barvou. S touhle vychytávkou nastal konec slinami nasáklých tenisáků, které škodí zubům vašeho psa. Svítící míček Spunky Pup je jednoduchý na údržbu, voděodolný a dokonce plave na vodě. Tenhle míček u nás najdete v různých velikostech. Některé varianty mají integrovanou baterii a míčky po nárazu blikají výrazným LED světlem.

VÍCE…

Napsat komentář