DOGGblogg

Přepínací vodítka pro psa? Tyhle se nám líbí nejvíc

Přepínací vodítko, nastavitelné vodítko, prodlužovací vodítko, vodítko přes rameno… Mnoho názvů pojí jedna důležitá vlastnost, a to praktičnost. U přepínacího vodítka můžete snadno nastavit jeho délku, takže vašeho psa máte v každé situaci pod kontrolou. Našli jsme 3 nejlepší přepínací vodítka pro psy, které vydrží věčnost. Všechny mají nadčasový vzhled a vyrábějí se ručně – poctivě a v nejvyšší kvalitě. Tak jak to máme rádi.

 

1. Přepínací vodítko Hunter

Přepínací vodítko Beige 2 m Hunter pro psy

Hledáte kvalitní přepínací vodítko na věčné časy, vyhotovené z extra-silného lana? Přepínací vodítko od neměcké značky Hunter je pro vás vhodnou volbou. Lano je vyrobeno z čistého polyamidu. Polyamid je materiál, který se neodírá, je velmi odolný a snese velkou zátež. Testy udávají, že pás z polyamidu vydrží tažnou sílu 2,4 tun. Velmi odolné polyamidové lano je vhodné zejména pro volný čas a sport – a také při špatném počasí. Kovové části jsou poniklované. K dispozici v různých variantách.

VÍCE…

 

2. Přepínací vodítko Funky Dog

Přepínací lanové vodítko Piña pro psy

Tohle je to správné designové přepínací vodítko pro psy! Přepínací lanové vodítko Piña od české manufaktury Funky Dog je ručně vyrobeno ze lnu s doplňky z Piñatexu. Len je úžasný přírodní materiál, který je o 30 % pevnější než bavlna. Během jeho výroby se nepoužívají žádná barviva. Vodítko si můžete připnout okolo těla a venčit “hands-free”, anebo ho můžete používat jako klasické dlouhé vodítko. 70 Kč z prodeje každého vodítka putuje na podporu psích útulků.

VÍCE…

 

3. Přepínací vodítko pro malé psy

Přepínací vodítko Patras pro psy Hunter nastavitelné

Přepínací vodítko Patras je skvělou volbou, pokud hledáte nastavitelné vodítko pro malé a střední psy. Je pevné, ale přitom velmi lehké, a tak ho při procházkách neucítíte vy ani váš pes. Patras je po Athénách a Soluni třetí největší město v Řecku. Už ve starověku byl jedním z nejvýznamnějších přístavních měst ve Středozemním moři. Design 3-pásmového nastavitelného vodítka je inspirován středomořskými barvami a materiály. Směs bavlny a polyesteru zaručuje všestrannou použitelnost každý den.

Napsat komentář