DOGGblogg

Přepínací vodítka pro psa? Tyhle se nám líbí nejvíc

Přepínací nastavitelná vodítka pro psy

Přepínací vodítko, nastavitelné vodítko, prodlužovací vodítko, vodítko přes rameno… Mnoho názvů pojí jedna důležitá vlastnost, a to praktičnost. U přepínacího vodítka můžete snadno nastavit jeho délku, takže vašeho psa máte v každé situaci pod kontrolou. Našli jsme 3 nejlepší přepínací vodítka pro psy, které vydrží věčnost. Všechny mají nadčasový vzhled a vyrábějí se ručně – poctivě a v nejvyšší kvalitě. Tak jak to máme rádi.

1. Přepínací vodítko Hunter

Přepínací vodítko Beige 2 m Hunter pro psy

Hledáte kvalitní přepínací vodítko na věčné časy, vyhotovené z extra-silného lana? Přepínací vodítko od neměcké značky Hunter je pro vás vhodnou volbou. Lano je vyrobeno z čistého polyamidu. Polyamid je materiál, který se neodírá, je velmi odolný a snese velkou zátež. Testy udávají, že pás z polyamidu vydrží tažnou sílu 2,4 tun. Velmi odolné polyamidové lano je vhodné zejména pro volný čas a sport – a také při špatném počasí. Kovové části jsou poniklované. K dispozici v různých variantách.

VÍCE…

2. Přepínací vodítko Funky Dog

Přepínací lanové vodítko Piña pro psy

Tohle je to správné designové přepínací vodítko pro psy! Přepínací lanové vodítko Piña od české manufaktury Funky Dog je ručně vyrobeno ze lnu s doplňky z Piñatexu. Len je úžasný přírodní materiál, který je o 30 % pevnější než bavlna. Během jeho výroby se nepoužívají žádná barviva. Vodítko si můžete připnout okolo těla a venčit “hands-free”, anebo ho můžete používat jako klasické dlouhé vodítko. 70 Kč z prodeje každého vodítka putuje na podporu psích útulků.

VÍCE…

3. Přepínací vodítko Cloud7

S touhle rafinovanou fresh kolekcí se váš pes stane hvězdou. A navíc zaplesá srdce všech milovníků minimalismu. Manufaktura Cloud7 přichází s originální dvoubarevnou kolekcí obojků, postrojů a vodítek Madeira, vyhotovených z kombinace pravé hovězí kůže a bavlny. Doplněno kovovými komponenty v černé barvě. K dispozici ve 3 barevných provedeních.

VÍCE…

Napsat komentář