Tiskové zprávy

Tisková zpráva: DOGG otevřel své brány

6. 5. 2015, Praha

První český internetový obchod zaměřený na ryze módní zboží pro psy, DOGG, po několikadenním testovacím režimu ve středu 6. května zahájil ostrý provoz. Multi-brand butik, který je k dispozici na adrese www.dogg.cz, nabízí nejen designové obojky a vodítka, couture módu z přehlídkových mol a luxusní vybavení pro psy, ale také stylové dekorace a nábytek s tématikou psů.

„Časy se mění. Psi jsou už dávno součástí našich rodin, a proto si za lásku, kterou nám dávají, zaslouží stejnou pozornost i krásné a kvalitní zboží – stejně jako si ho dopřáváme my lidé,“ uvedl Patrik Šilhavý, jeden ze dvou zakladatelů DOGG, a pokračoval: „Krásné obojky, motýlci nebo kabáty nejsou jen o kráse. Kvalitní materiály vynikají dlouhou životností a navíc dokážou ochránit proti zimě, dešti nebo špíně, když to pes potřebuje.“

Internetový obchod DOGG při otevření exkluzivně nabízí celý sortiment britské značky Love My Dog, kterou v roce 2003 založila designérka Lilly Shahravesh. Od té doby se z této značky stala ikona, kterou je možné vidět na přehlídkových molech i v „lesklých“ časopisech. Značka má zastoupení od Londýna, Paříž a New York po Tykio i Sydney a nyní míří do Prahy. Módní kousky od Love My Dog se vyznačují tím, že jsou vyráběny ručně, a to převážně z tvídových látek, včetně těch s certifikací „Harris Tweed“. „Jsem velice hrdý, že do Česka přinášíme hned na začátku to nejlepší, co je dnes na světě k dispozici,“ podotkl Šilhavý.

Kromě módy má DOGG v nabídce také dárky a vybavení do bytu s tématikou psů. „Naším záměrem je vytvořit psí svět, kde najde potěšení nejen pes, ale i lidé, kteří mají psy rádi,“ vysvětlil Šilhavý. DOGG nabízí dekorace a nábytek od německé značky KARE Design. „Její tvorba je nápaditá a taky trochu bláznivá, navíc silně ovlivněna psy, proto v naší nabídce nemůže chybět,“ dodal Šilhavý s tím, že součástí nabídky jsou lampy, plastiky, přívěsky, obrazy, odkládací stolky a další zboží, které je inspirováno psy.

Webová platforma přináší pokročilé technologické řešení. „Naším cílem bylo přijít jak s unikátními produkty, tak s moderní realizací. Náš web je proto dostupný z počítače, tabletu i mobilu a následuje současné trendy v oblasti webového designu. To je v branži kolem psů, alespoň v Česku, výjimečné,“ podotkl Šilhavý.

DOGG představí novou značku v nabídce už v pondělí 18. května a po ní bude brzy následovat další. Sortiment obchodu bude průběžně doplňován i poté. Zákazníci budou informováni na webu a na Facebooku.

Napsat komentář