DOGGblogg

Paroží pro psy. Proč ho milujeme?

Cože? Nasadit psovi parohy? Ano – a nejen obrazně. Paroží pro psy představuje přírodní a nechemickou náhradu za všemožné rádoby „kosti“, které seženete v běžných chovatelských potřebách. Shozené parohy od vysoké zvěře jsou 100% přírodní pochoutka, kterou vyhledávají vlci a samosebou, že si na nich pochutnávají i psy. Všechny potřebné živiny jako vápník, sodík, hořčík, fosfor a železo jsou zahrnuty v jednom kousku pochoutky. Parohy obsahují minimální množství tuku – méně než 0.1 % a obvykle psovi vydrží celé dny a týdny.

Paroží pro psy

1. Nedělá nepořádek

Tyhle pamslky si oblíbíte i vy. Na rozdíl od jiných pamlsků pro psy, parohy pro psy se totiž nedrolí, nesmrdí a nejsou mastné. Skvěle se tak hodí i pro mlsání v bytu, protože nedělají nepořádek. Takže povinný uklid se nekoná. A to se cení.

2. Dlouho vydrží

Paroží pro psy není levné, na druhou stranu dlouho vydrží. Některým psům dny, některým dokonce celé týdny. Psi se snaží vykousávat měkčí, vnitřní část, a to jim nějakou dobu zabere. Pro mladé a starší psy doporučujeme zvolit měkčí dančí paroží. V nabídce je také půlené paroží anebo malé kousky paroží na laně, které je vhodné pro štěňata a nejmenší plemena psů.

3. Je 100% přírodní

Parohy pochází z těch nejkvalitnějších a výlučně slovenských shozů, každý jeden výrobek je ručně zpracovaný, takže nabídne psovi vždy nový a jedinečný zážitek. Výrobní proces probíhá ekologicky v souladu s přírodou. Při výrobě netrpí a nejsou zabíjeny žádná zvířata. Žvýkání parohů pomáhá udržovat zuby čisté a zdravé. Jsou bezpečné a vhodné i pro psy s problémovým trávením.

VÍCE…

TADY najdete české paroží pro psy za dobrou cenu

Napsat komentář