DOGGblogg

Cestujeme se psem: Co sbalit psovi do kufru na dovolenou

Hunter Deka pro psa do auta Hamilton

Ať už s vaším psem cestujete pracovně anebo jedete na dovolenou, nezapomeňte i jemu zabalit praktické vychytávky. Připravili jsme seznam 5 věcí, na které byste měli myslet, abyste byli připraveni i na neočekávané situace. Přejeme vám šťastnou cestu, haf!

1. Bylinný Tonic na uklidnění

Anxious Hound Tonic proti strachu a úzkosti

Psi mají šestý smysl a většinou brzy poznají, že se schyluje k odjezdu. Některé psy cestování stresuje, a proto je vhodné je uklidnit. Pokud vás pes cestuje v kleci delší dobu, i jeho je vhodné uklidnit, aby pro něj byla dlouhá cesta příjemnější. Bylinné tonikum pro psy Proti stresu obsahuje až 60 dávek. Přípravek obsahuje přírodní výtažky, které efektivně uklidňují nervózní a vystrašené psy. Lze používat pravidelně anebo před stresujícími událostmi, jako jsou cesta autem nebo ohňostroj. Podporuje mentální i fyzickou kondici psa.

VÍCE…

2. Cestovní deka

Hunter Deka pro psa Casper Antracit

Kvalitní psí deka se hodí vždy. Můžete jí umístit do boxu, na sedačky auta, do cestovní tašky anebo s ji přehodit přes nábytek, a ochránit ho tak před chlupy a znečištěním. Deka se také hodí do restaurace. Vždy ji položte na zem. Váš pes si časem zvykne, že deka je jeho místo. Nepřehlédněte speciální deku do auta, která se hodí pro časté cesty autem.

VÍCE…

3. Cestovní miska

Zelená cestovní miska

Skládací misku bereme vždy a všude. Tato je lehká a měkká, takže se nikdy nerozbije. Rozložit ji můžete do dvou rozměrů, nižší na jídlo a vyšší na vodu. Skládací misku můžete mít pořád u sebe, třeba v batohu, anebo ji mějte po ruce v přihrádce auta. Až dorazíte do cíle anebo zpět domů, můžete ji umýt v myčce. Miska neobsahuje žádné jedovaté látky, které by se z ní mohly uvolňovat.

VÍCE…

4. Vlhčené ubrousky

Animology Vlhčené ubrousky XXL pro psy štěňata

Je úplně jedno, jestli je léto nebo zima. Váš pes se umí umazat za každé okolnosti. Od bahna, písku nebo voňavých hromádek. Proto máme vlhčené ubrousky vždy po ruce. Díky vlhčeným ubrouskům můžete snadno odstranit nejen nečistoty, ale i zápach. Na výběr máte ubrousky různých velikostí, najít můžete malé cestovní balení anebo velké XXL balení.

VÍCE…

5. Psí lékárnička

Lékárnička pro psy sada zdravotnických potřeb pro psy cestovní

Přestože našim psům věnujeme maximální obezřetnost, vždy nás dokáží překvapit. A někdy jsou překvapeni i oni samotní, když jejich kaskadérský kousek nevyšel tak, jak si plánovali. Lékárnička pro psy se hodí pro všechny takové nečekané situace. Lékarnička pro psy obsahuje 46 užitečných zdravotnických potřeb, které lze použít nejen pro psy a jiné mazlíčky, ale i pro nás pejskaře. Sada se bude hodit při ošetření drobných poranění, řezných ran, po pokousání anebo po bodnutí. V případě nouze vám sada také pomůže stabilizovat vašeho psa při cestě k veterinárnímu lékaři.

VÍCE…

Napsat komentář