U nás najdete lokální výrobce hezky pohromadě. Více než 20 značek z Česka a Slovenska! Vyčmuchejte NAŠE LOKÁLNÍ ZNAČKY

Love My Dog

Love My Dog

 

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v couture módě pro psy a je dostupná v luxusních obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od psích kabátů, obojků, vodítek až po postele pro psy a psí hračky má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.
Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi.
Návrhářka Lilly Shahravesh hledá inspiraci na nejrůznějších místech, ať už to je v Paříži, na módních přehlídkách v New York Couture House nebo při vyjížďkách na kole v nejrůznějších zákoutích Londýna. Nejraději má ta místa, která procházejí dynamickou proměnou, jako je finanční čtvrť Canary Wharf, kde najdete opuštěné tovární budovy vedle nových luxusních domů. Textura dlažebních kostek, odstín barvy na chodníku, malba krajiny ze 17. století nebo ústřižky látek od předních luxusních značek a designérů. Lilly svojí inspiraci najde všude.
Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.
DOGG je oficiálním distributorem Love My Dog v České republice a nabízí kompletní sortiment této značky.