Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Přichází Lishinu Neon

7. 7. 2016, Praha

Milovníci psů v České republice si již jeden rok užívají pocit volných rukou při venčení svých čtyřnohých miláčků. Tak dlouho je totiž na trhu první inteligentní hands-free vodítko pro psy Lishinu, které si jeho uživatelé připevňují na zápěstí. A právě Lishinu teď přichází v nových neonových barvách a s barevnými lany.

Kolekce Lishinu Neon obsahuje celkem čtyři nové atraktivní barvy a vodítka jsou nově vybavena barevným lanem. To nejen vypadá stylově, ale díky tomu, že je lépe vidět v šeru a v noci, je teď venčení o mnoho bezpečnější. Cena vodítka je 1099 Kč.

Novinky se dočkalo také příslušenství Lishinu, jehož novou součástí je Lishinu Stopper. Tato vychytávka umožňuje pevně nastavit libovolnou délku lana.

Nové výrobky budou v prodeji na www.dogg.cz a v síti obchodních partner od pondělí 11. července.

Lishinu, vodítko stvořené nejen na běhání se psem

S Lishinu můžete kontrolovat vašeho psa, ale vaše ruce zůstanou volné. Z Lishinu je tak ideální vodítko pro aktivní vyžití se psem, jako je běh nebo turistika. Revoluční vodítko má registrovaný vlastní technický patent. Jak funguje? V základu jde o samonavíjecí vodítko, které dobře znáte. Lishinu ovšem nemá žádná tlačítka, zato je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Aktivuje se vždy, když se váš pes rozhodne uskočit nebo odběhnout. Jakmile napětí na lanu povolí, vodítko se opět začne odvíjet a navíjet. Brzdu můžete aktivovat také vy, a to mávnutím ruky směrem od psa.

 

 

Napsat komentář