DOGGblogg

Psí poslání: Filmová povinnost pro milovníky psů

Všechny milovníky psů zveme na nový film Psí poslání (A Dog’s Purpose), který vstupuje do našich kin už 26. ledna a DOGG je jeho hrdým partnerem! Taky máte rádi filmy se psy, jako jsou 101 dalmatinů, Marley a já anebo Hačikó – příběh psa? Pak si tuhle filmovou novinku nesmíte nechat ujít!

Film psí poslání natočil švédský režisér Lasse Hallström (mimochodem, v jeho filmografii najdete mimo jiných filmů i Hačikó – příběh psa). Za námětem ovšem stojí spisovatel Bruce W. Cameron, tvůrce stejnojmenné knihy, která se stala bestsellerem. A o čem film vypráví? Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání.

Autor románu Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje. Jak vše dopadne? To se dozvíte až v kině, ale možná vám trochu napoví upoutávka k filmu.

 

 

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář