TOHLE JE VYCHYTÁVKOVÁ INVAZE! Mrkněte na naše novinky TADY

Dekorace se psy

Objevte unikátní dekorace se psy, nápadité dárky a stylové bytové vybavení s tématikou psů.
Láska ke psům je už dávno zachycována umělci z celého světa. Nechte jí prostoupit i váš interiér!
My v DOGG máme psů plnou hlavu. A vy jich můžete mít plný byt…

Dekorace dárky se psy

Jste blázni do designu? Pohltila vás čtyřnohá stvoření tak, že jimi hodláte prostoupit váš byt? Výborně, tady jste na správné adrese. Inovace, individualita a neobyčejná hodnota za dostupné ceny, to jsou pilíře smýšlení zakladatelů značky KARE Design, která má své obchody s nábytkem a bytovými doplňky od Atény po Miami. Jürgen Reiter a Peter Schönhofen značku založili v roce 1981 s cílem nabídnout svobodomyslný a exkluzivní design.

KARE Design každý rok přináší více než 1500 nových produktů v malých sériích, které navrhuje s designéry a umělci po celé Zemi. Kosmopolitní, liberální, spontánní, zaměřený na trendy, humorný a trochu bláznivý. Tak popisují KARE samotní zakladatelé. DOGG z nabídky KARE Design vybírá nábytek a dekorace se psí tématikou, jako jsou postele pro psy, křesla nebo dekorace se psy a jiné dárkové předměty.

 

Dekorace se psy

 

OBJEDNÁVEJTE ONLINE NEBO VOLEJTE 607 641 141. RÁDI PORADÍME

 

Chcete vylepšit interiér? Hledáte stylový dárek? Milujete psy, stejně jako my? Dekorace se psy. Objevte nevšední dárky, dekorace a nábytek s tématikou psů. Bytové vybavení. Nápad na dárek. Dárek pro majitele psa. Umělý pes. Socha psa. Dekorace se psem. Dárky pro milovníky psů.