DOGGblogg

Proč je Orbiloc nejlepší LED světlo pro psy?

Chcete mít jistotu, že váš chlupáč bude vidět i v nejčernější tmě a ve špatném počasí? Pak vám můžeme s čistým svědomím doporučit bezpečnostní dánská LED světla Orbiloc. Jsou to nejvýkonnější a nejodolnější světla pro psy i lidi na světě! Svého psa uvidíte až na vzdálenost 5 km a světlo se nezalekne ani extrémních podmínek – vydrží totiž náraz o síle 100 kg, teplotu v rozmezí -40 °C až 50 °C a voděodolné je až do hloubky 100 metrů. Jeho pozorovací úhel činí neuvěřitelných 270°. Není divu, že je napříč celým světem používán nejen milovníky psů, ale i sportovci, záchranáři a horolezci.

Vybírat můžete mezi 10 barvami a dvěma režimy osvětlení – svícením a blikáním. Zapínají se otáčením světla o 90 stupňů. Při režimu svícení mají baterie v Orbilocu výdrž 100 hodin, při blikání více jak 250 hodin. Díky efektivnímu provozu Orbiloc vydrží nabitý několik měsíců, takže odpadá otravné nabíjení každý týden jako s běžným LED obojkem. Pokud se baterie vybijí, lze je snadno vyměnit za 2 nové baterie CR2032, které máme k dispozici na e-shopu i prodejně, ale jinak je najdete v každých potravinách nebo obchodě s elektronikou.

Výrobce klade důraz na udržitelnost. Oproti jiným dnešním elektronických zařízením, Orbiloc lze udržovat v chodu dlouhé roky a v případě nutnosti ho lze opravit. V nabídce najdete třeba výměnné izolační kroužky, které udržují Orbiloc voděodolný, nástavnou karabinu i v reflexní variantě pro dlouhosrsté psy nebo klip, díky kterému světlo snadno připnete na psí obleček, kapsu nebo jiné předměty. Je tedy jedno, zda pro venčení zvolíte obojek, postroj či v zimě zachumláte pejska do oblečku – s Orbilocem bude vidět za všech okolností.

Jde vám z toho všeho hlava kolem? Nezoufejte. Na našem Youtube kanálu jsme zveřejnili videa, jak o váš Orbiloc pečovat. Můžete si je pustit na TOMTO odkazu. Kompletní nabídku světel Orbiloc a příslušenství najdete TADY.

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář