DOGGblogg

Péče o mazlíčky, kteří nesnáší vodu

Však to znáte. Umístit psa nebo kočku do vany a absolvovat celý proces namočení, šamponování a splachování se může zdát jako nelidský úkol, a často tomu tak skutečně je. Jako další nastává moment, kdy musíte celou koupelnu uklidit. Obzvláště kočky vodu nemají rády a jejich hygiena může být komplikovaná. Naštěstí existují kosmetičtí pomocníci, kteří vám pomohou srst vašeho miláčka vyčistit a provonět bez toho, aby se musela namáčet. To se může hodit i v zimě, kdy váš miláček může prochladnout.

Všechny produkty, které jsme vybrali, jsou od americké značky John Paul Pet, za kterou stojí známý výrobce kvalitní vlasové kosmetiky Paul Mitchell. Kosmetika od John Paul Pet je unikátní v tom, že neobsahuje žádné parabeny a je testována nejdříve na lidech. Navíc je balena do velkých lahví, které dlouho vydrží.

 

Bezoplachový šampon pro psy a kočky

Bezoplachový suchý šampon pro psy a kočky

Bezoplachový šampon je největší vychytávka pro všechny psy a kočky, kteří mají strach z vody anebo koupání prostě nemají rádi. Takzvaný „suchý“ šampon jistě znáte v „lidském“ provedení. Věděli jste ale, že existuje také varianta pro psy a kočky? Bezoplachový suchý šampon od Paul Mitchell je praktický pomocník pro rychlé čištění mezi koupáním nebo pro čištění v zimě, kdy nemusí být vhodné namáčet srst zvířete. Obsahuje aloe vera, protein z ovsa a mandlový olej. Šampon je ve formě pěny, kterou nanesete na srst a vyčešete kartáčem. A je hotovo! Srst je vmžiku čistá a voňavá.

PŘEJÍT NA BEZOPLACHOVÝ SUCHÝ ŠAMPON

 

Vlčené ubrousky na tělo a tlapky pro psy a kočky

Vlhčené ubrousky na tělo a tlapky psů a koček

Tak praktické! Teď už si nezamažete celou koupelnu, když potřebujete psovi utřít bláto z pacek. A odstranění posypové soli? Vlčené ubrousky na tělo a tlapky jsou ideální pro rychlé čištění psa bez vody. Praktické jsou také v autě, kde dobře poslouží po procházce s vaším psem. Ubrousky obsahují aloe vera, a účinně tak hydratují popraskané a vysušené tlapky. Kromě toho působí proti tvorbě zápachu. Vlčené ubrousky na tělo a tlapky se také skvěle hodí pro pravidelnou péči o kočky.

PŘEJÍT NA VLHČENÉ UBROUSKY PRO PSY

 

Deodorant proti zápachu

Animology Deodorant proti zápachu Stink Bomb

Tak tohle je teda vychytaná vychytávka! Animology Deodorant proti zápachu je suchý šampon pro psy s obsahem účinných složek, které eliminují bakterie na srsti psa, takže zápach nepřekrývají, ale účinně ho odstraňují. Jednoduše nastříkejte na srst. Bez vody a stresu. Animology Deodorant proti zápachu je pH neutrální a obsahuje kondicionér.

PŘEJÍT NA DEODORANTY PRO PSY

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář