PŘINÁŠÍME NEJLEPŠÍ VYCHYTÁVKY PRO PSY A JEJICH MILOVNÍKY.

Luxusní cestovní tašky pro psy

Objevte luxusní cestovní tašky pro psy ze skotského tvídu a italské kůže.
Designové cestovní tašky pro psy od Love My Dog jsou vyráběny ručně a vynikají perfektní kvalitou.
Ze stejné kolekce můžete vybírat také obojky, vodítka, motýlky, kabáty a další krásné výrobky.

luxusni-cestovni-tasky-pro-psy

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v couture módě pro psy a je dostupná v luxusních obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od psích kabátů, obojků, vodítek až po luxusní cestovní tašky pro psy má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.

Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi. Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.

 
 

Luxusní cestovní tašky pro psy od LOVEMYDOG

 

VÁŠ BALÍČEK DORUČÍME UŽ ZÍTRA. PŘI NÁKUPU NAD 1444 Kč ZDARMA

 
 

Designové cestovní tašky pro psy od Cloud7

 
 

Luxusní cestovní tašky pro psy. Designové cestovní tašky, které na výletech poslouží také jako dočasné útočiště pro psa. Přenosné tašky pro psy. Travellery pro psy.