Nejlepší DÁRKY PRO PSY a PRO MILOVNÍKY PSŮ. Naše PRODEJNA je otevřená

Hand-made cestovní tašky pro psy

Objevte luxusní cestovní tašky pro psy ze skotského tvídu a italské kůže.
Designové cestovní tašky pro psy od Love My Dog jsou vyráběny ručně a vynikají perfektní kvalitou.
Ze stejné kolekce můžete vybírat také obojky, vodítka, motýlky, kabáty a další krásné výrobky.

luxusni-cestovni-tasky-pro-psy

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v couture módě pro psy a je dostupná v luxusních obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od psích kabátů, obojků, vodítek až po luxusní cestovní tašky pro psy má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.

Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi. Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.

 
 

Luxusní cestovní tašky pro psy LISH (LoveMyDog) – RUČNÍ VÝROBA VE VELKÉ BRITÁNII

 

VÁŠ BALÍČEK DORUČÍME UŽ ZÍTRA. PŘI NÁKUPU NAD 1444 Kč ZDARMA

 
 

Designové cestovní tašky pro psy Cloud7 – RUČNÍ VÝROBA V NĚMECKU

 
 

Luxusní cestovní tašky pro psy. Designové cestovní tašky, které na výletech poslouží také jako dočasné útočiště pro psa. Přenosné tašky pro psy. Travellery pro psy.