Naše prodejna je otevřená jako obvykle | Bez omezení funguje i e-shop | Doporučujeme nevyužívat odběrná místa DPD a objednávky hradit předem online | Objednávky na dobírku se hradí kartou při převzetí

Kožené obojky

Mít ve výbavě alespoň jeden kožený obojek je pro psa povinnost!
Objevte jedinečné designové obojky, vyrobené ručně z pravé kůže.
Naše obojky vydrží celou věčnost, protože se vyrábějí tradičními postupy.

Luxusní vodítka z kůže

Londýnská značka Dogs & Horses byla založená v roce 2006, kdy si předsevzala sebevědomý cíl: vyrábět nejlepší kožené příslušenství pro psy na světě za použití vybraných materiálů. Aby toho zakladatelé dosáhli, rozhodli se snoubit tradiční ruční výrobu a módní šmrnc. Jak ukázal čas, myšlenka byla správná, protože i po více než deseti letech Dogs & Horses přináší unikátní kolekce obojků a vodítek z nejjemnější kůže.

Cloud7 je mladá značka sídlící v Berlíně, která nabízí sortiment stylového vybavení pro psy a jejich milovníky. Její nádherné výrobky vynikají současným, moderním designem. Značka se zaměřuje na nejvyšší možnou kvalitu svých produktů. Její filosofie je v co nejvyšší míře používat ekologické, ale hlavně funkční materiály. Cloud7 také vyznává pravidla fair trade, a ke svým dodavatelům tak přistupuje s úctou a férovostí.

 

Designové kožené obojky od Dogs & Horses

 

VÁŠ BALÍČEK DORUČÍME UŽ ZÍTRA. PŘI NÁKUPU NAD 1444 Kč ZDARMA

 
 

Luxusní kožené obojky od Cloud7