PŘINÁŠÍME NEJLEPŠÍ VYCHYTÁVKY PRO PSY A JEJICH MILOVNÍKY.

Motýlci pro psy

Motýlci pro psy jsou žhavým trendem v módě pro psy a na psech vypadají naprosto rozkošně.
Objevte luxusní motýlky pro psy, které jsou originálním doplňkem pro výjimečnou událost i každodenní stylovou procházku.
Motýlky je možné upevnit na jakýkoliv obojek, nejlépe ale vypadají s obojkem ze stejné kolekce.

Motýlci motýlek pro psa luxusní

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v couture módě pro psy a je dostupná ve vyhlášených obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Luxusní obojky a vodítka, motýlky, kabáty i postele pro psy – to vše má původní design a je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.

Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi. Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.

 

Motýlci pro psy

motýlci pro psy

Bobby má na sobě luxusní obojek a motýlek z kolekce Hoxton Tartan Tweed od Love My Dog.

 

OBJEDNÁVEJTE ONLINE NEBO VOLEJTE 607 641 141

 

Motýlci pro psy. Motýlky pro psy. Motýlci na obojky. Psí motýlci. Psí motýlky. Luxusní motýlci pro psy.