Pro všechny eco-friendly, alergické a citlivé psy. Představujeme Eat Small VYČMUCHAT

Hands-free vodítka Lishinu pro miniaturní psy

Běháte? Nakupujete? Zavazujete si tkaničky, telefonujete nebo otevíráte dveře?
S hands-free vodítky Lishinu máte vašeho psa stále pod kontrolou a přitom vaše ruce zůstávají volné.
Stačí připevnit na zápěstí a je to. Revoluční vodítko ovládáte pohybem vašeho těla.

Hands-free vodítka Lishinu vodítko na ruku pro malé psy

Pouze s Lishinu máte pocit jako kdybyste byli s vaším psem jedno tělo a můžete si naplno vychutnat společné chvíle, ať už je to pěší procházka, běh, projížďka na bruslích nebo obyčejná cesta z nákupu. Vodítko máte na zápěstí, s rukami volně pohybujete, vodítko se odvíjí a navíjí a váš pes spokojeně běží vedle vás. Hands-free vodítka jsou vyrobené z kvalitních materiálů a nabízí 100% kontrolu nad psem a absolutní svobodu pro vás.

S Lishinu můžete kontrolovat vašeho psa, ale vaše ruce zůstanou volné. První inteligentní hands-free vodítko na světě má registrovaný vlastní technický patent a vyniká moderním, originálním vzhledem. Stylově vypadá na dámském i pánském zápěstí. Svojí výbavu můžete doplnit o výměnné kryty a další příslušenství.

 

HANDS-FREE VODÍTKA LISHINU PRO MINIATURNÍ PSY

 

VÁŠ BALÍČEK DORUČÍME UŽ ZÍTRA. BALÍME EKOLOGICKY A PEČLIVĚ

 

 

Lishinu vodítko hands-free

HANDS-FREE VODÍTKO

S Lishinu jednoduché věci zůstávají jednoduché. Běhejte, neste tašky, držte se za ruce s vaším partnerem. Zavazujte tkaničky, otevírejte dveře nebo veďte kočárek. To vše v doprovodu vašeho psa, kterého stále kontrolujete, ale přitom máte volné ruce.

Lishinu vodítko hands-free

AUTOMATICKÁ BRZDA

Intuitivní automatická brzda, kterou obsahuje každé Lishinu, se sama aktivuje prudkým pohybem psa nebo vaší ruky. Jakmile napětí na lanu povolíte, brzda se uvolní. Žádná tlačítka, pouze svoboda a zábava.

Lishinu vodítko hands-free

STVOŘENO PRO SPORT

Běhejte, choďte, užívejte si nordic walking nebo horskou turistiku. Lishinu je první samonavíjecí vodítko pro psy stvořené pro sport. Sportování se psem ještě nikdy nebylo tak pohodlné, zábavné a cool zároveň!

Lishinu vodítko hands-free

UCHOPENÍ PSA NA KRÁTKO

Lishinu je připraveno na situace, kdy vašeho psa potřebujete uchopit na krátko, například v blízkosti jiného psa. Každé Lishinu je proto vybaveno poutkem na ruku, které je dlouhé půl metru, a vašeho psa tak máte plně pod kontrolou.

Lishinu vodítko hands-free

BEZPEČNOSTNÍ ZAPÍNÁNÍ

Začněte si užívat co nejrychleji to jde! Lishinu na vaše zápěstí připnete během vteřiny, aby vám na zážitky s vaším psem zůstalo co nejvíce času. V případě nebezpečí zatáhněte za bezpečnosní odepínání, a celé vodítko tak okamžitě sundáte.

Lishinu vodítko hands-free

PŘIPEVNĚTE KAMKOLIV

Lishinu obsahuje měkký, ergonomický pásek na ruku z neoprénu, který perfektně sedí na ruce, ale také ho můžete připevnit kamkoliv jinam, třeba k noze stolu. Užívejte si vaše chvíle, zatímco je váš pes v bezpečí.