Pro všechny eco-friendly, alergické a citlivé psy. Představujeme Eat Small VYČMUCHAT

Svetry pro psy

Objevte naše ručně pletené svetry pro psy.
Svetry jsou vyrobené z pravé ovčí vlny, a tak pořádně zahřejí.
Díky přírodní vlně se psi ve svetrech nepotí a mohou v nich lenošit i doma před krbem.

Svetry pro psy luxusní z vlny

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v luxusní módě pro psy a je dostupná ve vyhlášených obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od luxusních svetrů až po postele pro psy a psí hračky má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.

Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi. Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.

 

Luxusní ručně pletené svetry pro psy Love My Dog

Luxusní svetry pro psy

Walter má na sobě luxusní svetr Wilmot Pink a šálu Stepney Yellow od Love My Dog.

 

VÁŠ BALÍČEK DORUČÍME UŽ ZÍTRA. BALÍME EKOLOGICKY A PEČLIVĚ

Luxusní svetry pro psy. Luxusní psí svetry. Pulovry pro psy. Svetry pro psy z pravé ovčí vlny. Designové svetry pro psy.