Nejlepší DÁRKY PRO PSY a PRO MILOVNÍKY PSŮ. Naše PRODEJNA je otevřená

Svetry pro psy

Objevte naše ručně pletené svetry pro psy.
Svetry jsou vyrobené z pravé ovčí vlny, a tak pořádně zahřejí.
Díky přírodní vlně se psi ve svetrech nepotí a mohou v nich lenošit i doma před krbem.

Svetry pro psy luxusní z vlny

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v luxusní módě pro psy a je dostupná ve vyhlášených obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od luxusních svetrů až po postele pro psy a psí hračky má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh.

Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi. Je jedno, jestli je váš pes malý nebo velký. Díky Love My Dog si společně budete moci užívat britskou klasiku s vlivy městského stylu, a oba se tak stanete hvězdami vaší ulice.

 

Luxusní ručně pletené svetry pro psy Love My Dog

Luxusní svetry pro psy

Walter má na sobě luxusní svetr Wilmot Pink a šálu Stepney Yellow od Love My Dog.

 

VÁŠ BALÍČEK DORUČÍME UŽ ZÍTRA. PŘI NÁKUPU NAD 1444 Kč ZDARMA

Luxusní svetry pro psy. Luxusní psí svetry. Pulovry pro psy. Svetry pro psy z pravé ovčí vlny. Designové svetry pro psy.