DOGGblogg

Jak prodloužit životnost hraček vašeho psa

Často u nás na prodejně s pejskaři debatujeme nad hračkami a někdy se setkáváme s názorem, že hračky pro psy nic nevydrží a jde o rychlou, jednorázovou záležitost. No, přijde na to!

Hračky pro psy můžeme rozdělit do různých kategorií, třeba na plyšové, aportovací, logické, žvýkací a další. A hračky do těchto kategorií nezařazujeme jen tak. Každá hračka má svůj účel a způsob použití.

Zatímco aportovací hračky dobře létají, odrážejí se od země a třeba i plavou na vodě, žvýkací hračky byly od začátku vyvíjeny tak, aby odolaly silnému stisku a dlouhodobé zátěži.

Míčky, létající talíře a hlavolamy po hře vždy ukliďte někam, kam k nim pes nemá přístup. Předejdete tak tomu, aby je váš pes poškodil nebo úplně zničil. Naopak hračky, které u nás označujeme jako žvýkací nebo odolné, můžete psovi ponechat celý den. Třeba aby se zabavil, když zrovna nejste doma.

Samostatnou kapitolou jsou lízací podložky, které jsme si všichni tolik oblíbili. Tady se to asi liší pes od psa. Většinu psů zajímá spíše obsah podložky než podložka jako taková, a tak vůči ní nemají destruktivní sklony, takže můžete podložku s klidem podávat, zatímco odcházíte do práce. Pokud je váš pes raubíř, používejte podložku pouze pod vaším dohledem.

 

3 TIPY PRO NEJODOLNĚJŠÍ HRAČKY

Kong Classic

Nezničitelný Kong Classic hračka odolná pro psy

Tahle vychytávka vašeho mazlíka zabaví na dlouhé hodiny! Hračky Kong se vyrábí z přírodního kaučuku a jsou netoxické, tudíž zcela bezpečné pro zdraví vašeho psa. Není divu, že je při výcviku a hře používají i profesionální trenéři.

KOUPIT

 

Kong Extreme

Nezničitelná hračka Kong Extreme odolná pro psy

Kolekce hraček Extreme od značky Kong je ideální pro všechny aktivní, velké a gigantické psy, stejně jako pro všechny psy, kteří mají pořádný stisk. Naše bulteriérka Chica hračky poctivě testovala po roky a věřte nebo ne, náporu fakt vydržely.

KOUPIT

 

P.L.A.Y. Přetahovací lano

S tímhle se budete bavit celý den! Přetahovací lano P.L.A.Y. je odolná hračka, kterou si oblíbí všichni aktivní psi. Navržené pro přetahování a aportování, tuhle hračku využijete nejen při hře, ale i během agility a tréninku. V prodeji ve 2 velikostech.

KOUPIT

 

Napsat komentář