Pro všechny eco-friendly, alergické a citlivé psy. Představujeme Eat Small VYČMUCHAT

Když se poctivá ruční práce snoubí s elegancí

Dogs & Horses

Dogs & Horses

Londýnská značka Dogs & Horses byla založená v roce 2006, kdy si předsevzala sebevědomý cíl: vyrábět nejlepší kožené příslušenství pro psy na světě za použití vybraných materiálů. Zakladatelé se rozhodli snoubit tradiční ruční výrobu a módní šmrnc. Jak ukázal čas, myšlenka byla správná, protože i po více než deseti letech Dogs & Horses přináší unikátní kolekce obojků a vodítek z nejjemnější kůže. Značka je členem britského Cechu mistrů řemesla (The Guild of Master Craftsmen), což jí zavazuje k dodržování původních výrobních postupů.

 

Nejjemnější pravá kůže

Barvená kůže, kterou používá Dogs & Horses, je stálobarevná a pochází od prestižních koželužen. Ty zásobují módní domy, výrobce jachet i interiérů do automobilů a pečlivě hlídají dodržování nejpřísnějších předpisů – jak pro dobré životní podmínky zvířat, tak pro ochranu životního prostředí. Kůže vzniká jako vedlejší produkt masného průmyslu! Dogs & Horses používá kůži typu Top Grain, která se vyznačuje dokonalým vzhledem. Při jejím zpracování se totiž odstraní svrchní část obsahující přirozené oděrky a škrábance. Kovové součásti, které najdete na obojcích a vodítkách Dogs & Horses, jsou stejné jako se používají v jezdectví.

 

Krásné balení, které pomáhá

Luxusní zboží si zaslouží luxuní zabalení. Proto tento výrobek zasíláme v elegantní černé krabici, která je ručně převázaná stužkou. Tato dárková krabice je následně vložena do transportní kartonové krabice, aby vám zásilka domů dorazila nepoškozena a vykouzlila vám usměv na tváři ještě předtím, než ji otevřete. O tuto službu nemusíte nijak žádat a ani za ni neplatíte žádné příplatky. Naše krabice vznikají v chráněné dílně, kde je zhotovují šikovné ženy se změněnou pracovní neschopností.

 

Designové kožené obojky od Dogs & Horses

 

OBJEDNÁVEJTE ONLINE NEBO NÁM ZAVOLEJTE. RÁDI PORADÍME

 
 

Designová vodítka z kůže od Dogs & Horses

 

 
 

Dogs & Horses navrhuje obojky, vodítka a další vybavení pro psy, které vyrábí z pravé kůže hebké na omak. Kůži i všechny ostatní materiály získává přímo od výrobců. Díky tomu nejen hlídá nejvyšší možnou kvalitu, ale také zkracuje obchodní řetězec a společně s lokálními dodavateli podporuje udržitelnou výrobu. Značka je členem britského Cechu mistrů řemesla (The Guild of Master Craftsmen), což jí zavazuje k dodržování původních výrobních postupů.
Kovové součásti, které najdete na obojcích a vodítkách Dogs & Horses, jsou stejné jako se používají v jezdectví. Značka používá celomosazné části. Poniklované části se vyrábějí buď z mosazi anebo extra pevné slitiny zinku.