Tiskové zprávy

Tisková zpráva: DOGG představuje psí postele snů

18. 6. 2015, Praha

První český internetový obchod zaměřený na ryze módní a designové zboží pro psy, DOGG, necelé 2 měsíce po zahájení provozu představil nabídku luxusního vybavení pro psy, které obsahuje luxusní pelíšky a postele pro psy od předních značek v oblasti designu. Výrobky jsou v prodeji na www.dogg.cz.

 

Postel King Paco

„Vrcholem nabídky je postel King Paco od německého výrobce KARE Design, která je určena nejnáročnějším zákazníkům, kteří požadují určitou úroveň komfortu a kvality a to samé chtějí i pro své psy,“ řekl spoluzakladatel obchodu Patrik Šilhavý.

Noblesní postel King Paco je inspirována starými časy, kdy se i nejdrobnějším prvkům věnovala neobyčejná pozornost, a ocení ji všichni se smyslem pro detail a estetiku. Lůžko je vyvýšené, aby se pes mohl cítit jako král na zámku, přesto je přístupné i nejmenším plemenům. Je vyhotovené z měkkého sametu, vašemu psovi tak zajistí maximální komfort.

Kulatý tvar postele psovi poskytuje oporu a vytváří pocit vlastního prostoru, který patří pouze jemu. Postel je jemně dekorována šedým sametem, který podtrhuje její luxusní vzhled.

 

Postele Sidworth Tweed a Digby Tweed

Je libo anglickou klasiku? Pelíšky Sidworth TweedDigby Tweed jsou vyráběny ručně v londýnském studiu Love My Dog a jsou tak pohodlné, že váš pes konečně přestane okupovat zařízení bytu.

Postele jsou vyhotoveny z velice odolného a měkkého skotského tvídu. Na výrobu postele se používá nejen tvíd v prvotřídní kvalitě, ale také flís, který pokrývá spodní a horní stranu postele. Na postel je možné nechat vyhotovit iniciály.

Postel Digby má zvýšenou výšku, aby byl pes ochráněn od průvanu a vlhkosti od podlahy zatímco spí. Uvnitř se nachází výplň z dutého vlákna, která se přizpůsobí psovi a zajistí maximální komfort a oporu. Díky pokročilé technologii má chytrá výplň termoregulační vlastnosti – v létě mu tak bude příjemně a v zimě ho bude postel hřát.

O čistotu postele se nemusíte obávat. Stačí rozepnout povlak a vyprat ho v pračce na program pro vlnu anebo ruční praní.

Postele je možné doplnit obojky, vodítky, motýlky, kabáty nebo čepicemi pro psy ze stejné kolekce, a vytvořit tak kompletní výbavu pro psa ve stejném stylu.

 

Polštáře Dogs Out

Tyhle psy si můžete vzít do postele, ale chlupy vám v ní nezůstanou! DOGG nezapomíná ani na majitele psů a přináší jim nabídku dekorací a nábytku. Do ní patří i kolekce polštářů Dogs Out od KARE Design, jež je určena všem, kteří milují psy a rádi se s nimi mazlí. Designové polštáře kopírují skutečný tvar psa. V nabídce jsou 4 varianty: francouzský buldoček, buldok, pudl a mops.

Napsat komentář