DOGGblogg

5 vychytávek, které váš pes tohle léto musí mít

Připravili jsme pro vás seznam pěti nejlepších letních vychytávek, které nesmí chybět ve výbavě vašeho psa. Nezapomněli jsme na nic, co je v létě důležité – tedy vypadat dobře, mít funkční vybavení a možnost vždy sáhnout po vhodném osvěžení. Tak pojďme na to! Co je toto léto ve psím světě in?

 

Obojek Sutton

Obojek Sutton Red

Váš pes tohle léto musí vypadat stylově a je úplně jedno, jestli plánujete dovolenou v Saint-Tropez anebo jestli budete letní volné chvíle trávit s přáteli na městské náplavce. Styl prostě musí být! Pořiďte vašemu psovi obojek z nové letní kolekce Sutton, která je inspirována francouzskou riviérou a námořním stylem. Obojek Sutton je vyrobený ručně v londýnské manufaktuře Love My Dog z prvotřídní bavlny a luxusního semiše. Design s pruhy je nadčasový a přitom tak chic! Chcete vašeho psa povýšit na módního guru? Pořiďte mu celý set včetně vodítka a motýlku. Pak se nemusíte se zaleknout ani večerní party pro uzavřenou společnost a společně tam všechny ohromit.

PŘEJÍT NA KOLEKCI SUTTON

 

Hands-free vodítko

Hands-free vodítko Lishinu Original Orange (oranžové)

Léto je tady a spolu s ním nová dobrodružství, která zažijete společně se svým psem. Ale v jednom se tohle léto bude lišit od těch předchozích. Vodítko vám už totiž konečně nebude překážet! Lishinu je revoluční vodítko, které si umístíte na zápěstí, a můžete tak kontrolovat vašeho psa, aniž byste měli plné ruce vodítka. Dlouhé procházky anebo jogging se psem teď dostanou zcela nový rozměr a teprve teď si budete moci užít společné chvíle naplno. Lishinu má 3 metry dlouhé padákové lano a automatickou brzdu, která se aktivuje pohybem vaší ruky anebo vždy, když se vás pes náhle rozhodne změnit cíl trasy. Díky výměnným krytům můžete jeho barvu měnit kdykoliv se vám zachce.

PŘEJÍT NA HANDS-FREE VODÍTKA

 

Repelent pro něj i pro vás

Sprej s čajovníkem proti parazitům pro psy a kočky

Do Repeletního spreje s čajovníkem jsme se totálně zamilovali! Věděli jste, že čajovník aktivně odpuzuje klíšťata a hmyz? Vašeho psa tak můžete efektivně ochránit, aniž byste museli použít drastické chemické prostředky. Oproti nim Repeletní sprej s čajovníkem od americké značky John Paul Pet neobsahuje parabeny ani další nesmysly, které ve kvalitní kosmetice pro psy nemají co dělat. Použití je snadné – stačí před cestou nastříkat na srst a je hotovo! A to nejlepší na konec – díky tomu, že John Paul Pet své výrobky netestuje na zvířatech, nýbrž na lidech, můžete se vší jistotou sprej použít i vy. Tomu říkáme vychytávka!

PŘEJÍT NA REPELENTNÍ SPREJ

 

Skládací cestovní miska

ruzova-cestovni-miska3

Váš mazel je odhodlaný s vámi jít až na konec světa, ovšem nezapomínejte na to, že stejně jako vy, i on potřebuje dodržovat pitný režim. Naše výlety si už nedovedeme představit bez cestovní misky od Beco Pets, která ve složeném stavu nezabere téměř žádné místo, a tak ji můžete mít pořád po ruce v batohu nebo v autě. Miska je navíc měkká = nerozbitná. Rozkládá se do dvou rozměrů, vhodných pro vodu nebo pro jídlo. Navíc jsou misky vyrobené z nezávadných eko materiálů, takže nemusíte mít strach z toho, co vše se do vody z misky uvolňuje. Až dorazíte domů, budete mít spoustu času na vstřebání všech zážitků. Misku totiž můžete umýt společně s dalším nádobím v myčce (doporučujeme teplotu 30 stupňů).

UKÁZAT CESTOVNÍ MISKY

 

Energie sbalená na cestu

susenky-kravina2

Když vyhládne, klesá výkon i nálada. Nedovolte, aby vašemu hafanovi došly síly a přibalte mu na cesty organické sušenky od Sušienkovo. Věřte, že uvnitř se nachází pouze maso od českých a slovenských farmářů, zelenina, ovoce a bylinky. Složení bez stabilizátorů, dochucovadel, a barviv dodá psovi potřebnou energii i výživu, a bude tak připravený na další dobrodružství!

PŘEJÍT NA ZDRAVÉ PAMLSKY PRO PSY

 

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář