DOGGblogg

5 vánočních dárků, se kterými oslníte

Do Vánoc zbývá pár týdnů, a tak jsme si říkali, že výběr těch nejlepších dárků usnadníme všem milovníkům psů, kteří ještě nemají jasno. Hodláte potěšit svého milovaného psa za jeho celoroční věrnost anebo někoho, kdo má psy rád, stejně jako vy? Pak čtěte dále – vybrali jsme pro vás 5 dárků, které byste neměli přehlédnout, pokud letos chcete o Vánocích oslnit.

 

Chytrá GPS

Tractive GPS pro psy

GPS pro psy jsou na trhu již několik let, bohužel jejich cena byla tak vysoká, že mezi pejskaři zabránila jejich většímu rozšíření. Čipy byly veliké a nevzhledné, což také přispělo k tomu, že se GPS pro psy zpočátku příliš neuchytily. Rozvoj technologií a chytrých mobilních zařízení ovšem přinesl nečekaný vývoj. GPS pro psy se zmenšily, zlevnily, dostaly nové funkce a staly se dostupnými pro všechny.

Ze všech GPS, které jsou aktuálně k dispozici, jsme si nejvíce oblíbili Tractive GPS pro psy. Má spoustu chytrých funkcí, je malá, mezi pejskaři oblíbená a navíc – nezaplatíte za ni více než patnáct stovek. V prodeji jsou také speciální limitované edice, které jsou sice o něco dražší, ale zase mají velice originální vzhled. Zatímco GPS čip umí zjistit aktuální polohu zvířete, druhý GSM čip je připojený k mobilní síti operátora, přes kterou informace o poloze přenáší směrem k vám. Díky kombinaci těchto technologií jste nezávislí na vzdálenosti psa od vás. Polohu můžete sledovat na mobilním telefonu, počítači a na chytrých hodinkách. Můžete také nastavit oblast, kde má pes dovoleno se pohybovat (například vaše zahrada nebo bezprostřední okolí domu). Jakmile pes tuto hranici překročí, aplikace v mobilu vás bude neprodleně informovat.

PŘEJÍT NA ELEKTRONIKU PRO PSY

 

Šála

Šála pro psy Stepney červená

Cože? Šály pro psy? A proč ne? Šály psy sice nijak zvlášť nezahřejí, ale co naplat, když v nich vypadají tak úžasně a roztomile? Psi mohou šály nosit samostatně, nebo jako doplněk ke svetru nebo kabátu. Pokud budete se šálou doplňovat outfit, soustřeďte se na to, aby byla v kontrastní barvě. Nikdy nepárujte šálu s jiným oblečením ve stejném nebo podobném odstínu. Nicméně šály vypadají stylově i samostatně. Skvěle se hodí pro psy, kteří jiné oblečení z jakéhokoliv důvodu nenosí.

Pokud šálu pro psa, tak jedině z kolekce Stepney od londýnské značky LoveMyDog. Tyto šály se pletou ručně z exkluzivní a velice hřejivé himalájské vlny. Díky kvalitnímu materiálu máte jistotu, že šála vydrží několik let a že přežije i hrubší zacházení. Všichni totiž víme, co psi dokáží… Šála je v nabídce ve třech barvách a ve čtyřech velikostech. A jak se nasazuje? Rychle! Je to totiž klasický „tunel“, který jen přetáhnete přes hlavu.

PŘEJÍT NA ŠÁLY PRO PSY

 

Vodítko na ruku

Lishinu NEON Light-Lock Green

Lishinu bezpochyby změnilo způsob, jakým venčíme své psy. Jen si to představte: konečně vám vodítko nepřekáží v rukou při otevírání dvěří, telefonování nebo při vedení dětského kočárku. Sportování s vaším psem dostává úplně nový rozměr a je jedno, jestli běháte nebo chodíte po horách.

Design vodítka Lishinu byl navržen v Itálii a vodítko se vyrábí ve Slovinsku. Jeho výhodou je použití prvotřídních materiálů – kovové části samonavíjecího mechanizmu jsou řezány laserem a lano je stejné, jaké se používá u padáků. Díky tomu vodítko vydrží zátěž až 70 kg. Vyberte si jednu ze tří variant vodítka (do 8 kg, do 30 kg a odpružené do 30 kg) a jednu z mnoha trendy barev. Barvu vodítka můžete kdykoliv změnit s výměnnými kryty.

Nově můžete vybírat z vodítek Lishinu NEON, které mají barevná lana. Z příslušenství vám určitě doporučujeme Lishinu Stopper. Díky této vychytávce snadno zafixujete délku lana.

PŘEJÍT NA HANDS-FREE VODÍTKA

 

Stylová dekorace

Gangster Dog dekorace se psem

Potěšte vašeho blízkého stylovou dekorací. Ty naše pochází od renomovaných designérů a jsou vyráběné v malosériích, takže nemusíte mít strach, že stejný dárek dostane také soused od vedle.

Můžete si vybrat ze široké nabídky polštářů, soch, obrazů, bytových dekorací, osvětlení a dalšího vybavení do bytu. Všechny tyto výrobky s tématikou psů jsme pečlivě vybrali a zařadili do našeho sortimentu proto, aby vykouzlili úsměv na tváři tomu, kdo je najde pod vánočním stromečkem. Stačí si vybrat!

PŘEJÍT NA DÁRKY PRO MILOVNÍKY PSŮ

 

Obojek z tvídu

Luxusní obojek pro psa Appleby

Pokud hledáte pro svého psa něco extra, pořiďte mu luxusní obojek z tvídu. Obojky od LoveMyDog se vyrábí ručně v londýnské manufaktuře a na psech vypadají naprosto úžasně. Obojky vynikají perfektním zpracováním a při jejich výrobě se používá nejkvalitnější skotský tvíd. Ten je velice odolný, a proto se budete těšit dlouhé životnosti obojku – tvídové obojky jsou jediné látkové obojky, které se svojí odolností vyrovnají obojkům z kůže! Navíc tvíd se skěle hodí pro zimní sezónu. Na vnitřní straně obojků se nachází semiš z italské kůže, který je psům příjemný a nedeformuje jim srst.

Pokud si chcete být jisti dobrým výběrem, zvolte barvu obojku, která je kontrastní k odstínu srsti vašeho psa. Pro dokonalý outfit nezapomeňte také na vodítko ze stejné kolekce, případně outfit doplňte elegantním motýlkem.

PŘEJÍT NA OBOJKY Z TVÍDU

 

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář